Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• homokóra formájú, puha kefe - kihúz és különválaszt minden szempillát,
  • pazar, legyezőszerű hatás

Sjulia88

2020. április 23.

Nem rossz szemspirál, szép szempillákat kreál, de a tartóssága nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pajerus

2020. április 22.

Dúsít, könnyű felvinni, nem csomós és tartós. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Dúsít, könnyű felvinni, nem csomós és tartós. Szeretem!

Kvivienn96

2020. április 14.

Szépen hosszít, dúsít. Nem csomósodik, és szerintem könnyen fel lehet vinni pillákra.
Nem vízálló, ezért micellás vízzel le lehet szedni hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nem vízálló, ezért micellás vízzel le lehet szedni hamar.

Niki24

2020. április 14.

Imádom. Nekem amugy is nagy szempilláim vannak, de soha nem találtam olyan spirált ami szép ívet adna neki és tartja a formáját. Hát ez maga a csoda. Szépen szét választja a pilláim és tartja az ívelt formát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

muffinka

2020. április 6.

Nagyon jó szempillaspirál! A keféje kicsit nagy, így ha nem figyelek eléggé, néha a szemem környékére is jut belőle, de ezt leszámítva nem tapasztaltam semmi negatívat vele. Több rétegben akár műszempilla hatás is elérhető, valóban szépen hosszít és dúsít. Nem pereg, arclemosó zselével könnyen eltávolítható.Nálam 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

p.bettina

2020. március 24.

Szerintem túl nagy a keféje, oda kell figyelni, hogy ne kenjem össze magam vele. Kicsit sok festéket is vesz fel, emiatt picit összeragadnak a pilláim. Egy rétegben használom, mert szerintem már két rétegnél durván összetapasztaná a szempillákat. Egyáltalán nem vízálló, picit kenődős. A micellás víz egy perc alatt simán leszedi, erőlködés nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Riliann

2020. március 1.

Az akció miatt figyeltem fel rá. Meg azért is mert az előző szempillaspirálom nem vált be. A Blackest Black árnyalatot választottam és nem vártam nagy csodát a terméktől, csupán arra voltam kiváncsi, hogy annál 3 tényezőnél amit figyelembe veszek a spiráloknál, mit fog produkálni. 1. tényező: spirál kefe - bár első ránézetre ormótlannak tűnik, szépen felviszi a festéket, de hozzászokást igényel. Bár én megoldottam azzal, hogy vannak különböző fejű spirál keféim, szóval úgy cserélem ahogy akarom. De méretéhez képest az eredeti kefe biztosit elég precizséget a feladat elvégzéséhez. 2. tényező: a formula - az egyik legkellemesebb meglepetés az illata volt! Nagyon kellemes, krémes/testápolós illata van ellentétben egyes márkák termékeivel, amelyeknek kimondottan "kemikália" aromája van. A formula és az állag is elfogadható. Már az első használattól elég sűrű, nem kenődik, jó a szin átvitel, nem ragsztja össze a számillákat és egyenlőre több órás használat után sem kezd pattogzani. Idővel kiderül ez változni fok-e... A 3. tényező pedig a mennyiség - hát ez még fiatalabb éveimből marad vissza. Napjainkban azt a véleményt vallom, hogy minnél kisebb a mennyiség, annál jobb, mert igy is úgy is 3 hónap a szavatossága minden szempillaspirálnak, lehet akármilyen csodaszer. Szóval nekem az a lényeg, hogy ár-érték-mennyiség arányban szimpibb legyen a pénztárcámnak. Akciósan megérte a próbát, de az eredeti árán nem venném meg. Személyszerint bármelyik jobb minőségű szempillaspirálra 4 csillagot adnék, tiszavirág életük miatt. Igy ez is csak 4-et fog kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

KarVivien

2020. február 23.

Nekem csak pozitív tapasztalatom van ezzel a termékkel.
Az én spirálom pont annyi festéket szed fel, amennyit elvárom, nem ragad, nem csomósodik. Többen is megkérdezték már, hogy műszempillát hordok, de nem, ezt a terméket használom. Számos spirált próbáltam, de ebben az árkategóriában az egyik legjobb, ráadásul nem irritálja a szememet sem, pedig a legtöbb avonos termék igen. Ha nagyon kukacoskodnik szeretnék, akkor 4-5 óra után picit potyog, de ez legyen a legnagyobb baja.
Könnyen lemosható, így nem szükséges nyúzni a szemet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Nekem csak pozitív tapasztalatom van ezzel a termékkel.
Könnyen lemosható, így nem szükséges nyúzni a szemet sem.

Honeyhair

2020. február 21.
Na jó, felpontozom, egyről háromra, de csak azért, mert kitartó használattal és nem kis időbefektetéssel valamennyire hajlandó megadni magát, és szép, nyílt pillákat csinál, elég jól eltalált mélykék árnyalatban, és ez még este is hibátlan. Azért nem tudom többre értékelni, mert változatlanul nehéz kezelni. A kefe végei szükségtelenül vastagok, gyakorlatilag az eleje meg a vége érinti csak a pillasort, a középső, homorú részével nem tudok színezni, mert akkor a vastag végek már maszatolnak. A festék tubusból való felvétele továbbra sem egyenletes, a kefe vastag szélein sok, a közepén kevés a festék, felvitelkor forgatni kell, ami problémás. Összességében már sikerült kihoznom belőle egy elfogadható végeredményt, de túl sok macerával. Érdemes lenne tovább dolgozni rajta!

2020. február 10.
Megjelenésekor rohantam megvenni, látván, hogy van belőle sötétkék (Navy) árnyalat is. A keféje nem lenne rossz, bár én könnyebben tudom kezelni, ha a vége vékonyabb, nem ilyen kis duci. A fő probléma mégsem ez, hanem hogy alig vesz fel festéket (hiába pumpálom ki-be és körkörösen), olyan, mintha nem lenne benne elég. A kefe gyakorlatilag szárazon karistolja a szempilláimat, többszöri áthúzással is csak minimális kékes maszatolást hagyva rajta. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak nekem jutott selejtes darab, vagy másnak is ez a tapasztalata?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

2020. február 10.

Grasiella

2020. február 19.

Nekem fekete árnyalatban jött! Az előző hozzászólóval ellentétben nekem sok festéket vesz fel, ezáltal összetapasztja a szempilláim, macerás vele festeni, és kis csomókat is hagy a pillákon!
Ezeket leszámítva amúgy dús szempillát varázsol, de van az avonnak ennél sokkal jobb spirálja is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.