Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2019. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Stiftes krémes fénylő bronzosító.

Lettike77

2020. szeptember 13.

Olyan semmilyen ez a termék. Könnyen fel lehet vinni, a színe is szép, de nehezen tudom eldolgozni. Eldolgozása után meg szinte semmi nem látszik belőle az arcomon. Elhasználom, mert annyira nem rossz termék, de újra venni biztos nem fogom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.