Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

DawnMelody

2016. október 9.

Ajándékba kaptam a 'jeans' nevűt. Porzik, maszatolódik, gyengén pigmentált. a dobozban szép, élénk lila felkenve koszos, szürkés színű. Párszor kísérleteztem vele, mondván, hogy hát ajándékba kaptam, nehogy már... de sajnos nem. Semmire se tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Bendőke

2016. szeptember 17.

Magam is meglepődtem amikor a Mocha Latte nevű réges-régi palettám szép csendben bevándorolt a mindennapjaimba, sőt még a neszeszerembe is beleköltözött. Kényelmesen kézbe simul, a tükör hatalmas, nem tudom meddig bírja a csomagolás, ellenben a színek nagyon ott vannak. Olyan "naked" feeling-je van. Nem hinném hogy bármikor beruházok egy mérgesen méregdrága palettába amikor ez is épp olyan jó. Megadom ennek a színnek az öt csillagot.. A többi színt nem ismerem, mert már nem igen sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

katuc77

2016. szeptember 7.

Én is az újabb, "Smokey" kiadásból vásároltam egy szettet, de a barnás árnyalatút. Paletta, szemceruza és szempilla spirál. A szemceruza gyakorlatilag használhatatlan, legalábbis az, ami ehhez a palettához járt. Nem is látszik meg a szemhéjon, nem is tudom, hogy mire, hova lehetne elhasználni. A spirált még nem próbáltam ki.
A paletta színei viszont nagyon szépek. Gyönyörű sminket lehet vele készíteni, a világosabb árnyalatot használva nappalra, a sötétebbeket pedig estére, vagy alkalomra. Nagyon szép fényt ad a szemhéjamnak, nincsenek benne nagy, feltűnő csillámok. Nekem egyáltalán nem potyog, és nagyon szép tartós is. Még este 10-kor is a helyén van úgy, ahogy reggel felkentem. Bár ehhez kell egy szuper szemhéjalapozó is, én a Milani alapozóját használom. Más márka alapozójával, vagy anélkül nem is próbáltam. Már majdnem két hónapja van meg, de azóta szinte mindig ehhez a palettához nyúlok. Csak a palettának jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Veracs

2016. szeptember 5.

Évek óta nem használtam Avon sminket, és most bevásároltam. Csalódtam. A "Smokey" fajtából a szürkét vettem meg a hozzá tartozó ceruzával is. A ceruza pár óra alatt teljesen eltűnik. A szemhéjpúder a palettában nagyon szép, de felkenve már nem. A világos és csillámos színeket nagyon sok rétegben kell felpakolni, hogy látsszon a szín, a sötét színek pedig foltosan mennek fel. Szemhéj alapozóval is beülnek a szem ráncaiba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

zsazsi1

2016. július 28.

Jó termékek, ha kivárjuk az akciót, nagyon jó áron.
Szép színösszeállítások, "gyöngébbek kedvéért" használati utasítással...
Jó néhány paletta megvan, sajnos, ritkán szánom el magam a szemhéjárnyékolásra, de ez nem az ő hibájuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Jó termékek, ha kivárjuk az akciót, nagyon jó áron.
Szép színösszeállítások, "gyöngébbek kedvéért" használati utasítással...

anettvagyok

2016. július 18.

Kedvenc szemhéjpúdereim, nagyon megéri ez a kis 4es paletta! Évek óta ezt használom és soha nem volt vele baj, bőven van választék is. Én a Stone Taupes, Nearly Naked és Mocha Latte palettákat használom, főleg az utóbbit. Nagyon tartósak és pigmentáltak!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

orsi80

2016. július 8.

Mindig visszatérek hozzá. Az az igazság, hogy ha szépen összedolgozom a szineket, akkor nem ül be a redőkre, és viszonylag tartós is. Ha nem dolgozom el alaposan, akkor tényleg nem jó. Furi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

sztike

2016. június 19.

Az új mániám: a szemhéjpúder paletták. Ebből a szériából 4 van (eddig, tisztában vagyok vele, hogy nem fogom megállni az újabbak rendelését :D ). A Satin For Blues volt az első, sajnos már nem forgalmazzák, pedig gyönyörű gyöngyházfényű színei vannak, az 1-es árnyalat a legszebb highlight, amit eddig láttam. A következő áldozat a Mocha Latte volt, ebből 2 matt, 1 gyöngyházfényű és egy csillogós van. A matt színek erősen pigmentáltak, a másik kettő kevésbé. A harmadik a Berry Love, ennek az első 2 színe elvileg csillogós, feltéve viszont kissé krétás és matt hatású. A 3-as egy gyönyörű gyöngyházfényű szürkés-barnás szín, én nagyon szeretem, önmagában is szép smink készíthető vele. A 4-es erősen pigmentált matt lila, jól kombinálható árnyalat. A negyedik palettám (Gilded Metallics) igazából zsákbamacska jellegű volt, mert a katalógus és a netes swatchok eléggé különböznek. A katalógus mattnak ír benne 2 színt is, ehhez képest egy matt szín sincs benne. Az első árnyalat a palettán sárga, feltéve kissé áttetsző, csillámos arany. A második egy hideg fényű bézs, önmagában is gyönyörű. A 3-as a legbecsapósabb: a palettán olajzöld, szemhéjon aranyfényű barnás bézs. A 4-es egy sötét, meleg árnyalatú csillámos barna. Az összes szín szépen pigmentált, ez lett a kedvenc palettám a 4 közül, dacára az első ránézésre merésznek tűnő árnyalatoknak.
Összességében én nagyon szeretem ezeket a palettákat, bár a csillámosnak írt színek nem mindig elég pigmentáltak és kissé porolnak. A színek szépek, jól kombinálhatók, tetszik a csomagolás is. Én mindig használok alá szemhéjalapot, így még sosem volt baj a tartósságukkal. A paletták legnagyobb erőssége a gyöngyházhatás: ezek a színek a legszebbek, újabban már kifejezetten ez alapján nézem ki a következőt közülük, szerintem ebben kimagaslóan jók. Akciósan szoktam venni, 1200-1500 forintot simán megérnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

sisieni

2016. június 13.

Nagyon szeretem, a mocha latte verzió van meg. Minden napos használatra tökéletes, akkor csak két színt használok belőle, de komolyabb sminkeket is lehet belőle készíteni, ha ügyes az ember. Jó árban van, elfér a táskában, pigmentált és tartós, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Orsika000

2016. május 15.

Őszintén szólva én csalódtam. Gyönyörűek a színek, de nem tartós. Összegyűlik a redőkbe, elkenődik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.