Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 800 , Eladó: Kitti04
Állapot: Swatcholva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: Szemèlyes átvètel Szegeden

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bubus06

2020. október 26.

A Mocha Latte büszke tulajdonosa vagyok én is. Soha nem tudtam szépen szemhéjat sminkelni, és mindig vagy semmilyen vagy túl durva lett az eredmény. Ezzel a palettával más a helyzet. Egyszerűen álom vele dolgozni, és imádom hogy a kis tükrös tartójában bárhol előkaphatom a kabát zsebemből, és felfrissíthetem a sminkemet vele. :)
Biztos beszerzek még más színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Biztos beszerzek még más színekben is.

Vica23

2020. október 8.

A Mocha Latte árnyalatot használom. Sok oldalúan használható: ha kell szolidan elegánsan kiemeli a szemem, ha kell akkor pedig nagyon szép natúr sminket tudok vele csinálni. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Moszatka

2020. október 6.

Az AVON saját márkás, kis tégelyes szemhéjalapozójával együtt használom a Mocha Latte elnevezésű palettát. Ecsettel viszem fel minden esetben. Egész nap meg se moccan, reggel 6-tól este 8-ig tökéletesen a helyén marad, nem gyűlik össze a szemhéj redőiben, ráncaiban, nem kenődik el akkor sem, ha véletlenül elfeledkezem róla, és megdörzsölöm a szemem, a színek szép élénkek az alap használatával. Kicsit porol, de ezt elnézem neki, ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

egyno

2020. június 7.

A barna kombót vettem meg, én szeretem, hétköznapokra jó, a gondja, hogy nem eléggé pigmentalt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

skin

2020. február 7.

Nem tudom,hogy van-e eltérés a különböző árnyalatok között,de a Mocha latte egy igazán jól kombinálható mindennapi sminkre alkalmas színösszeállítás. A bajom csak az vele ,hogy bármilyen alappal próbálom estére sehol sincs vagy nagyon maszatos kinézetű.
Van nekem egy régebbi kiadású kör pan-es szemfesték négyesem is és az brutál tartós .
Sajnálom pedig a pigmentáltsága sem olyan rossz. Az elődje viszont sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Gigike

2020. január 6.

Még nem kommenteltem ide?? :O
Ohh de imádom ezeket a kis 4eseket :)
A Mocha Latte és a képen látható rózsaszín van meg belőle. Imádom a színeit, gyönyörűen kombinálhatóak és tartósak!
Viszont van egy vicces sztorim :D Elfogyott a Pupás szemöldök festékem.. Mivel ritkán megyek csak a plázába, ezért muszáj volt kitaláljak valamit addig is.. Hát végigpróbálgattam a szemhéj cuccaimat.. A Mocha Latte 4-es színe annyira tökéletes a szemöldökömre, hogy az kész vicc! Odavágja még a Pupásat is! Azóta kedvem sincs másra váltani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Még nem kommenteltem ide?? :O
Ohh de imádom ezeket a kis 4eseket :)

fokyandi

2020. január 5.

Stone teupe árnyalatot használom, ez egy szolid natúr színkollekció. Sajnos elég gyengén pigmentált ezért sokat kell vele pepecselni, viszont ECSETTEL szépen eldolgozható. A hozzá tartozó szivacsos applikátor használhatatlan. Alig vesz fel színt ráadásul az egyik feléről hamar le is esett a szivacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

gszilvia

2019. november 15.

Nem a legpigmentáltabbak, de azért elég szépen fednek! Szép színeket tartalmaznak a kis paletták, ettől a szivacsos ecsetkétől viszont jobban használható a rendes sminkecset hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

floralbird

2019. november 1.

Az Earthy Eden árnyalat van meg belőle, és nekem az eddigi legjobb szemhéjpúderem. Nagyon szép színei vannak és rendkívül tartós is. Különösen tetszik, hogy van belül egy kis tükör és jó minőségű ecset is. Az egész szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Agicaa

2019. augusztus 24.

Most érkezett meg belőle a harmadik színű palettám, a Toasted terracotta. Ezenkívül a képen látható, valamint a Moccha latte van meg. Én nagyon szeretem, jó kis alap paletták ezek. Nyilván ne várjon el az ember ennyi pénzért valami brutál pigmentáltságot, de szerintem teljesen jól fent marad napközben. Alá szoktam alapozni picit, de ha nincs erre külön időm vagy éppen elfelejtem, akkor is csak keveset kopik a nap folyamán és azt se csúnyán, nem foltokban teszi. Egyszóval kedvelem, szeretem, nagyon sokszor ezt használom, már rászolgált a bizalmamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.