Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Nushi

2019. június 27.

Több paletta is megvan ebből a termékből és érdekes módon mindegyiknél más minőséget tapasztaltam. Talán a színek számítanak nem tudom. Ha intenzív színeket akarok sajnos be kell vizeznem... Nem túl pigmentált, alapozóval elé tartós ha jól emlékszem az esküvőmre ezzel a lilás bordós rózsaszínes palettával voltam kifestve végül is bírta. Ár érték arányban megéri megvenni. Arra emlékszem hogy egyszer évekkel ezelőtt, volt valami Zsédás limitált kiadás azt visszaküldtem mert semmi színe nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

cicagerinc

2019. június 12.

A Mocha Latte paletta van meg, és nekem ez a kedvenc szemhéjpúderem! Nagyon szépen fel lehet vinni, valahogy nekem tartós is (mondjuk szoktam alá egy pöttynyi bb-krémet kenni, mert még mindig nem vettem rá magam, hogy vegyek alapot....). A barna szememmel tényleg nagyon jól mutat, egyáltalán nem feltűnő (ami nekem nagy plusz pont, mert olyan palettát kerestem, amit hétköznapokra lehet használni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Mia0602

2019. április 21.

Primerrel használom (az is Avonos) , mert a rejtett szemhéjamba minden festék beül. Tartós, egymással harmonizáló színek. Most rendeltem a 3. palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

EnyediF

2019. április 18.

Nekem többféle paletta megvan, mikor középiskolás voltam imádtam ezeket. Szépen lehetett velük dolgozni, szépek az árnyalatok, de annyira nem tartósak, de hát kamaszként ki nézte ezt régebben?
Kedves kis paletták, kezdőknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Kedves kis paletták, kezdőknek ajánlom!

tonic

2019. április 6.

Nekem is van ilyen,vmi barnás árnyalatú színek,amik egyébként nagyon szép árnyalatok,viszont nem annyira tartós,mint írja,és mint amennyire én szeretném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Soleils05

2019. április 6.

Sajnos több próbálkozásom is volt Avonos szemhéjfestékek terén, de a márkának nem sikerül jól pigmentált, nem porzó terméket létrehoznia.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

FogiViki

2019. március 20.

Egyet vettem a barnás árnyalatból, elég rég megvan. Szeretem, szép egységesen lehet felvinni a szemhéjra és alá is. Nem szárít. Rendszeres használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

rtteszvesz

2019. január 14.

Nem győzött meg igazàn. Valóban szépek a színei, és egy ideig tartós is. Viszont nekem már többször előfordult, hogy elkenődött a szememenSajnos, ha több nap egymás után használom a szemhéjamat is irritálja, dől belőle a könny. Még sajnálom kidobni, de nem szeretem és az avon termékeket egyre inkább mellőzöm. Ja és még nagyon potyog is az ecsetről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Sziszikee58

2019. január 10.

Valóban szépek a színei, és egy ideig tartós is. Viszont nekem már nem egyszer előfordult, hogy elkenődött a szememen :/ és úgy már nagyon nem szép, és a szemhéjamat is irritálja. Az viszont jó benne, hogy nagyon gyorsan és egyszerűen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Skylin

2019. január 9.

Nem győzött meg igazàn. A színek tényleg szépek, de nem túl intenzívek és főként nem tartós. Nem màszik el ugyan, de mintha abból a nem túl intenzív színéből is veszítene a nap folyamàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.