Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Skylin

2019. január 9.

Nem győzött meg igazàn. A színek tényleg szépek, de nem túl intenzívek és főként nem tartós. Nem màszik el ugyan, de mintha abból a nem túl intenzív színéből is veszítene a nap folyamàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

salamonklara

2019. január 7.

Nagyon szép színek és jó tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Nagyon szép színek és jó tartós :)

OrosziEszti

2019. január 2.

Pigmentált, szép színek, amik nagyon egyszerűen kombinálhatóak. Kezdőknek tökéletes, többféle sminket is tudnak egy palettával készíteni. Megfelelő aládolgozással egész nap tartós marad a smink, nem csomócsodik, nem mászkál el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Pupak

2018. november 26.

Szerintem ez kezdőknek lehet ideális. Egy jó alappal szépek a színek, könnyen eldolgozható,de nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

viragocska66

2018. november 24.

Szépen össze vannak válogatva a színek, gyors sminkhez tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Szépen össze vannak válogatva a színek, gyors sminkhez tökéletes.

jen0702

2018. november 18.

A Rose Awakening nevű kombináció van meg. Korrekt minőség, nagyon szép, pigmentált színei vannak. Persze egy erős alap nem árt neki. Könnyen el lehet dolgozni, jól építhető. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

herczegno33

2018. november 10.

Nekem a kèpen is látható lilás árnyalat van meg. Vizes ecsettel viszem fel, így tartósnak bizonyul, ès könnyű is vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Kezdő sminkeseknek ajánlom, mert egyszerű vele a dolgozni viszont nem túl pigmentált ha ecsettel viszem fel akkor nagyon potyog az ecsetről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Banszky

2018. szeptember 11.

Nagyon régem vettem és sokáig állt a szekrényemben mert nem tudtam használni. Béna voltam a szemhéjfestésben. Próbálkozni jó volt vele de nem egy minőségi darab. Most,hogy tudok sminkelni már biztos nem venném meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

timcho03

2018. augusztus 6.

Aquamarine mystery árnyalatban kaptam ajándékba, szerintem nem rossz. A színeket nagyon szeretem, mivel legtöbbször füstös sminket készítek, és ezzel a 4 színnel nagyon szépet lehet, bár a grafitszürke elé még egy világosabb ezüstszürkét be szoktam iktatni a Luxe palettából. A fehér nem igazán, de a többi szín szerintem jól pigmentált. A méregzöld színt imádom, annyira eltalálták és nagyon feldobja a sminket. Tartóssága nem a legjobb, pár órát kibír, de egy fontosabb, hosszabb ideig tartó eseményre nem ajánlanám, mert kopik, maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.