Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

margit17

2018. július 27.

A Day Dream fantázianevet viselő paletta van meg nekem, a két sötétebb szín nagyon szépen pigmentált, a rózsaszín és a lilás kevésbé, viszont kiemelni/árnyékolni vagy ha nagyon lightos sminket szeretnék, arra azok is teljesen megfelelnek. A tartósságuk is jó, szemhéjalappal használva kopás és minden nélkül kibír kb. fél napot. A két világos szín miatt vonok le egy csillagot, de egyébként ár-érték arányban nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

busaildiko

2018. július 25.

Némelyik szín nem egy túl pigmentált, de kezdő sminkeseknek tökéletes választás lehet, bár a minőségéhez képest sokallom az árát, de ettől függetlenül többet is megvásároltam, bár valószínűleg több nem lesz, ennyiért szerintem lehet találni jobb minőségű szemhéjpúdereket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Vivienn05

2018. július 15.

Sajnos a tartósságával és a pigmentáltságával is vannak gondok. Régebben használtam, ajándékba kaptam az anyukámtól. Nem használtam el teljesen mert egyszerűen nem akart megmaradni a szemhéjamon. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

csemezb

2018. július 10.

Nekem a smokey brown van meg, sokféleképpen használom/kombinálom a színeket, van amikor csak egy színt rakok fel, ha azt akarom, hogy kicsit jobban látszódjon, akkor mind a négyet és nagyon szép kombinációkat kaptam már. A világosabb kevésbé pigmentált, a sötétebb árnyalatok viszont jók. Vegyesek az érzelmeim, volt már sokkal jobb és sokkal rosszabb palettám is drágábban. Nekem amúgy egész jól bejött, de azért nem tökéletes, ezért egy nagyon erős 4 csillagot adok! :)

UPDATE:

Hogy mire adtam én négy csillagot, még most sem értem. 2-3 órát nem bírt ki, a színek összefolytak, kikoptak, és nagyon csúnyánk néztek ki, pedig olyan szépre sikerült, minél többet használom, észreveszem, hogy kevésbé tartós, mint amennyire hittem. Így viszont, hogy pár órát képtelen normálisan fent maradni, sokallom az árát. Csalódtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

UPDATE:

Egi

2018. július 5.

A türkizes szett van meg, nem volt még olyan sminktermékem amivel nem tudtam bánni, de foltosan is fed. Ahova odaérintem az ecsetet ott marad egy rakás festék és el se lehet dolgozni, csak ha még dupla annyit ráteszek, de úgy meg világítok mint egy papagáj...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Katuska78

2018. április 7.

Nekem rettenetesen porzik, nehezen építhető, lepotyog a szemem alá. Egyáltalán nem tartós, pedig használtam alá primert is. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

pattelin

2018. március 14.

A Berry Love árnyalat van meg belőle és nagyon-nagyon szeretem! Főleg az 1-es és 2-es nude színeket használom belőle. Az 1-es világos nude árnyalatot használtam már önmagában, primer nélkül, hétköznapra, alkalmi smink alapjaként, sőt ha egy magasabb árkategóriájú márkát használok mellé, akkor is ez az alapszínem! Tökéletes! Nem porzik, szépen lehet felvinni, építeni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

macspamacs

2018. március 2.

Nekem még a régi csomagolásból volt meg a Cocoa Dreams fantázianevű paletta. Gyönyörű natúr barna színei voltak, igazán elegáns nappali sminket lehetett vele készíteni. Sajnos elfogyott és azóta már ki is vették a katalógusból, én meg azóta se találok ehhez hasonló palettát. Ha valaki esetleg tud hasonlót, akkor kérem tegye meg, hogy szól. Ha lehetne, újravenném.

Update: Azóta sikerült beszerezni a Mocha Latte és az Au Naturale nevű palettákat. Továbbra is ezek a kedvenc szemhéjpúdereim. Szép, pigmentált színek, viszonylag tartós formula, szépen lehet vele dolgozni. Ár-érték arányban mindenképpen nyerő ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Szilviams0118

2018. március 1.

mocha latte árnyalat van meg, ami egy abszolút matt, nude barnás árnyalat, amolyan jolly joker, szerintem mindenre jó(szemöldökre is), mérete miatt utazáshoz is tökéletes. ajándékba kaptam, de szerintem magamtól is fogok venni, mert szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

EngJudit

Korcsoport: >54
2018. február 21.

Nem rossz, de nem is jó. Alapvetően közepes pigmentáltságú és tartósságú (a Glow Teal és a Purple Haze árnyalatot használtam egy darabig, de már túladtam rajta. Viszont a Stone Taupes árnyalatot a lányom nagyon szereti natúr sminkhez és szemöldök formázáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.