Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

EngJudit

Korcsoport: >54
2018. február 21.

Nem rossz, de nem is jó. Alapvetően közepes pigmentáltságú és tartósságú (a Glow Teal és a Purple Haze árnyalatot használtam egy darabig, de már túladtam rajta. Viszont a Stone Taupes árnyalatot a lányom nagyon szereti natúr sminkhez és szemöldök formázáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 21.

pappveronika30

2018. január 22.

Nekem a Berry love árnyalat van meg, nekem nagyon bevált,kifogok próbálni más színt is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antonietta

2018. január 8.

Urban skyline árnyalatban van meg. Nagyon durván alá kell alapozni, sokáig kell építgetni, hogy normális színe legyen és még így is van, hogy lepotyog. :( Ecsetet meg sem próbáltam használni... Viszont, hogy ekkora tükör van benne az plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

bubilany

2017. december 1.

Alapvetően nude színeket rendeltem, így a színek erősségéről nagyon nem tudok mit mondani, ezek az egyszerű színek viszont remekül teljesítenek. A csomagolása klassz, viszont az a kis ecset hozzá az nem az igazi. :/
Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Összességében nem rossz.

Evaaaa

2017. november 19.

egész jók az összetevői, a csomagolása nagyon kompakt, viszonylag tartósnak is mondhatnám, de mivel ha felviszem, már olyan, mintha le lenne félig kopva, azért nem igazán tudom. :D az ecsete siralmas.
Ha valaki direkt nagyon semmi színeket akar felvinni a szemére pusztán a tudatért, hogy ki van festve, akkor ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

nemethkitti06

2017. november 7.

Több színben is megvan a barnás meg a képen látható tökéletesen funkcionál, de vannak olyan színek amik nagyon rosszul pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

misshkitty701

2017. november 1.

A moody blues árnyalat van meg, nem valami pigmentált, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

A moody blues árnyalat van meg, nem valami pigmentált, nekem nem jött be.

Rozsaszinponilo

2017. október 21.

Pont a képen látható színt vásároltam meg, de sajnos nagyon nincsen rendben semmi! A tégelyben kis helyes, kombinálható színek vannak (ezért vettem egyet), de bármilyen ecsettel is próbálkoztam, borzalmas sminkelni vele.
Pufi ecset fel sem veszi a festéket, nem látszik semmi, lapos fejűvel pedig véletlenül sem adja vissza azt a színt, amit látsz a palettából (pl. a legsötétebb lila szín sötét szürkének mutatkozik a szemhéjon).

Akciósan, natúr színt talán érdemesebb lett volna választani, jobban ki tudtam volna használni, árnyékolásra például.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Era012

2017. szeptember 29.

Nagyon tartós, évekig használtam és ráadásul lassan fogy, sokáig elég. Nagyon jó minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mlaura897

2017. augusztus 10.

Nekem egy rózsaszín paletta van meg belőle. Nagyon szépen pigmentáltak a színek, és szemhéjalap nélkül is sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.