Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 800 , Eladó: Kitti04
Állapot: Swatcholva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: Szemèlyes átvètel Szegeden

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

annus88

2017. augusztus 8.

Purple haze, Smokey blue, Smokey brown és Day dream van jelenleg belőle. Nagy kedvenc a barnás árnyalatú, abból már másodjára rendeltem. Szép színek és tartóssága is nagyon jó. Használok alá avonos szemhéjalapot így nem kenődik szét és fent van egész nap. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

canimbenim

2017. július 19.

Ez a lilás árnyalat van meg nekem,szerencsére ajándékba kaptam,mert ha költöttem volna rá most sírnék. A dobozban olyan szép színe van,viszont mikor az ecsettel felviszem, konkrétan semmi sem látszik a szemhéjon. Pedig még primert is tettem alá. Kukába került

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

SziNo

2017. július 13.

A Mocha Latte négyes van meg, mert szerettem volna egy olyan palettát, amiben csak matt színek vannak, nem túl drága és kompakt, így tudom hurcolászni magammal. A pigmentáltsága hagy némi kívánnivalót maga után sajnos. Szerintem praktikus, hogy van benne tükör viszont az applikátor egyenesen használhatatlan. Hiába vált mostanában a reggeli sminkelős rutinom részévé, a pigmentáltság és a benne lévő ecset miatt 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Mabina

2017. július 8.

Egyszerűen nem szeretem. Nem pigmentált, hamar lekopik. A barna árnyalatokkal a szemöldökömet igazítom ki, másra nem nagyon tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

viktoriass

2017. július 6.

Egy barnás árnyalat van meg belőle. Az anyukámé volt, de ő nekem adta, mert nem nagyon használta. Nos én kb. január óta minden nap, de azt kell, hogy mondjam a számok még csak meg sem koptak. Tartósságra nem túl erős, de ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

miti08

2017. július 3.

Nem is tudom mit írjak róla. Berry love árnyalatban van meg, amely a lila árnyalatait tartalmazza. Tartósnak mondanám,de mégsem az igazi. Nem elég pigmentált és nem mutat túl szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

HardCandy092

2017. június 26.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Több fajta is megvan, néhány szín nagyon szép, néhány pedig nem. Nem túl tartós, poros állagú, nagyon alá kell alapozni, hogy jó legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Nudlimo

2017. május 23.

Némelyik szín gyönyörűen pigmentált, némelyiknek semmi színe. Viszonylag tartós, inkább poros állagú mint krémes. Ami nagy negatívum számomra, hogy hihetetlenül porzik amint hozzáérek, akár ujjal akár ecsettel, ezért felvitel előtt mindenképp ajánlott lekocogtatni a fölösleget. Ha teljes áron nem is, akciósan érdemes megrendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

amandavampiire

2017. május 8.

Mint zöldimádó, megvettem az Emerald cut-ot. Szerettem volna szeretni, mert a színek fenomenálisak, de a formula nem. A 2 legvilágosabb árnyalat a palettában nagyon szép, őket majdnem mindennap használom. Viszont a 2 zöld egyáltalán nem pigmentált, és nagyon darabos. Ha teszek alá primert akkor is, és akkor is ha az ecsetre fújok setting sprayt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Kittus2000

2017. április 29.

A Moche Latte árnyalat van meg belőle.Szép színei vannak pigmentáltak de enyhén porzanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.