Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Noncsi1885

2017. január 24.

Egy nagyon szép feketés palettám van meg tőlük és nagyon szeretem. Szép intenzív színek vannak benne, könnyű elkészíteni egy füstös szemsminket vele. Nagyon sokáig elég, már hónapok óta használom és olyan mintha még nem nyúltam volna hozzá. Picit porzik de ez megbocsátható szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

vimolna

2017. január 18.

A mocha latte árnyalatú paletta van meg nekem. És nagyon szeretem. Állandó használat mellett is lassan fogy. Minimálisan porzik, jól satírozható és egy jó alappal egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

csokibeka

2017. január 13.

Sok-sok éve ezt használom, van már jópár paletta belőle. Nagyon tartós, mégis könnyű lemosni, pedig nem használok alapot hozzá. Sokáig kitart, én általában már kidobom, mint elhasználom a szavatosság miatt. Nem okoz irritációs sem és én már ejtettem le párszor, még sosem tört meg benne semmi.
Amit legutóbb vásároltam nem hozza ezt a szintet sajnos, a világos színek nem is látszódnak kb..levonok egy pontot miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Alysse

2017. január 12.

A rózsaszínes van meg, nagyon szép színek, csak nem marad meg túl sokáig a szememen, nehezebb is eldolgozni.
A csomagolás praktikus, elfér a kis táskában van benne tükör is, amit hiányolok, hogy a máshol megszokott kis műanyag lapocska hiányzik, ami védi a tükröt a púderektől. Csomagoltak hozzá egy kis kétfejes aplikátort, az egyik vége megszokott kerekded a másik pedig vékonyabb, és praktikusabb is, az anyaga nem a legjobb, de üsse kavics, egész jól felveszi a púdert.
A doboz anyag még ami idegesít, olyan kis gyengusz műanyag, félek, ha egyszer leejtem ripityára törik az egész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Kise

2016. december 27.

Alap nélkül használom a Mocha Latte- t, és elég tartósnak bizonyul. Igaz, hogy a 3- as és 4- es a legpigmentáltabb, a másik kettő kevésbé, de azért használható. Applikátora nem valami szuper, de akciósan így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.

szandiir

2016. december 12.

Van egy kettes szemhéjpúderem, és egy Make Up Revolution palettám. Én azt vettem észre, hogy amikor a Revolution palettámat használom több óra után sincs semmilyen negatív hatása. Viszont ez az Avon-os szemhéjpúder kb. 7-8 óra elteltével iszonyatosan elkezdi marni a szememet. Azért nem mondom, hogy pénzkidobás, én is elfogom használni, csak valószínűleg nem olyan esetekben, ha reggeltől estig a szememen kéne lennie. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

poubelle

2016. december 3.

Több árnyalatát is használom a mindennap sminkem elkészítéséhez. Szép színek, tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

LauuKovacs

2016. november 28.

Már régebben vettem, de még mindig megvan! Szeretem, használom, jó az állaga, könnyen felvihető! :) szép színek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

timi02

2016. november 1.

Sajnos le kell hogy pontozzam:( Alappal sem tartós, kenődik, nagyon porol, és nem elég pigmentáltak a világosabb színek. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

DawnMelody

2016. október 9.

Ajándékba kaptam a 'jeans' nevűt. Porzik, maszatolódik, gyengén pigmentált. a dobozban szép, élénk lila felkenve koszos, szürkés színű. Párszor kísérleteztem vele, mondván, hogy hát ajándékba kaptam, nehogy már... de sajnos nem. Semmire se tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.