Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Nikita0828, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 150 ml

évy

2014. május 31.

Szuper jó az illata szexy nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Szuper jó az illata szexy nekem nagyon tetszik!

Nikita0828

2014. március 18.

Az egész termékcsaládját imádom, a parfümmel a tusfürdővel együtt.
A krém gyorsan beszívódik, és sokáig érződik az illata. Jól hidratálja a bőröm.
újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Az egész termékcsaládját imádom, a parfümmel a tusfürdővel együtt.
A krém gyorsan beszívódik, és sokáig érződik az illata. Jól hidratálja a bőröm.
újraveszem :)

Black Fairy

2014. január 23.

Az állaga iszonyatosan jó, gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata (ugyanilyen tusfürdőm és parfümöm van), és nagyon jól hidratál...Mivel elég sok testápolóm van, magamtól nem vettem volna meg, és biztosan nem veszem újra (konkrétan három megkezdetlen és két megkezdett van ezenkívül), de ha minden elfogy valószínűleg fog még ilyen ülni a polcomon...Kellemes, selymes érzete van utána a bőrömnek, IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

gretiperry

2014. január 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Nekem testápolóként sok, mivel még másnap is érzem a ragacsosságot a bőrömön.Ezért kézkrémnek használom,annak viszont nagyon jó, puhává varázsolja a kézfejeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

nagy.nikike

2013. december 23.

Kellemes az állaga, viszonylag jól hidratál, csomagolása is szép. Szettben vásároltam két másik testápolóval eggyütt 1600 ft volt szóval az ára sem volt vészes. Az illata is finom, talán csak annyi baj van vele ,hogy kicsi a kiszerelése 😊, tuti újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

p.dori0724

2013. december 17.

nagyon szeretem, kellemes állaga van, és mennyei illata!!Szettben vásároltam, és nagyon jól tettem! :) Biztosan újra megveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

bogi95

2013. november 22.

Hmmmm... Ez valami mennyei!!! *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Hmmmm... Ez valami mennyei!!! *.*

agiv

2013. november 16.

Húúú hát ez valami eszméletlen jó illatú,tök jól hidratál is.Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Húúú hát ez valami eszméletlen jó illatú,tök jól hidratál is.Újravevős.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak