Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Elevenítse fel azokat a gyerekkori emlékeket, amikor a gyümölcsöskertben futkározott. Merüljön el a selymesen sima habok között és élvezze a lédús alma édes illatát.

Closet

2012. december 30.

Isteni illata van, kicsit többet kell tenni belőle a vízbe mint a többi habfürdőből, de szerintem nem olyan drága a nagyobb kiszerelése. Viszont ha jól tudom már kifutó termék. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 30.

adrika128

2012. november 27.

Nagyon régen volt ilyenem és szuper illata volt, de nem habzott túlságosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Nagyon régen volt ilyenem és szuper illata volt, de nem habzott túlságosan.

clau1708

2012. november 5.

imádom az illatát :) viszont tényleg nem habzik tulságosan. volt már más habbfürdőm ami ebből a szempontból jobb volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

pinkcseresznye2030

2012. augusztus 21.

Tegnap este fogyott el, de, hogy őszinte legyek nem is nagyon bánom. Szerintem, a habfürdő, egy csodálatos "találmány", én minden este szoktam tenni, egy kicsit a fürdővízbe. A legtöbb ilyen termékből, kevés is elég a vízbe, máris óriási a habréteg. Majdnem mindig (sőt, mindig) rendelünk a katalógusból, egy habfürdőt, és eddig (az ribizlis, narancsos kivételével), mindegyik nagyon jól teljesített. Szóval, jöjjön ennek az egynek (a sok közül), az elemzése:
Illat: Felejthető, megvan az alma, de mégsem az igazi.
Habzás: Volt olyan este, hogy, majdnem a fél flakonnal (na, jó nem egy fél flakonnal, de tudjátok, 2 olyan "csíkkal") beleöntöttem, és mire oda jutottam, hogy na, akkor megfürdtök, már alig volt a kádban hab!
Tartósság: Na, ez tetszik benne!! Nagyon jó, tartós, sokáig meg marad a fürdés után, pedig minden este használok mellette tusfürdőt is (bár annak nem túl karakteres az illata (Gabi Krémes tusfürdő)), mégis mindig inkább ennek az illatát érzem fürdés után.
Hidratálás: Tudom, furcsa, hogy ez is szempont nálam, de ez komolyan szerintem hidratál.. Furi, igaz?!
Szóval ennyi az én szerény véleményem erről a habfürdőről, és bocsánat a kissé hosszas ecsetelésről... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Illat: Felejthető, megvan az alma, de mégsem az igazi.