Axe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Az AXE első női illata.

Meoi

2019. május 23.

Régóta vártam, hogy Axe vajon csinál-e női illatot és végre csinált!! :D Hozta azt amit a férfi illatoknál. Nagyon jó az illata és tartós. Csinálhatna többet is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

biju94

2019. május 16.

Szeretem, friss és jó illatú (dicsérték már meg ) és annyira erős amennyire kell.(A Rexona deo spray rendesen fullasztó). A ruhát nem fogja meg ami plusz pont. Az árát én is sokallom, viszont nekem sokáig kitart, és szerencsémre sokszor akkor akciós amikor beszerző körúton vagyok :D
Az ára miatt kap csak levonást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 16.

Az ára miatt kap csak levonást.

Pumpkinpie

2019. április 25.

Iszonyú jó epres illata van! Igaz alu-mentes, de nem valami naturálok az összetevők sajnos, ezert váltok, de csak ezért. Nem a legolcsóbb dezodor de hozott mindent amit kell, nem irritált, védett az izzadságtól, egyszóval bejött 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Lillaa

2019. március 12.

Hatasos sem volt, es egetett is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Hatasos sem volt, es egetett is..

Rainbowgirl14

2019. január 5.

Én 700 vagy 800 Ft-ért vettem. Az illata friss, fiatalos, erős és tartós dezodorillat. Ahhoz képest, hogy alumíniummentes, jó izzadásgátló hatású. Negatívuma viszont, hogy néha szokott csípni, pedig nem borotválás után használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Brigesz01

2019. január 4.

Nagyon megörültem mikor megláttam a boltban, mert ki szerettem volna próbálni, viszont nem vált be.
1000 Ft volt, ami finoman fogalmazva sok egy dezodorért. Az "illata" a gimis öltözőnkre emlékeztet (én is kicsit savanykásnak érzem), nagyon átlagos és borzasztóan égeti a hónaljamat, valamint nem véd normálisan a szagoktól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

elena066

2018. augusztus 31.

Régen nagyon szerettem ezt a dezodort, fiatalos friss és erősebb illata van.Viszont nemrég az adidas után megvettem ezt és meglepődtem..égette a hónaljamat pedig direkt betartottam a távolságot is nem borotválás után használtam..4 napig használtam és elkezdett lehámlani a bőröm a hónaljamon..nagyon jól néztem ki a napbarnított karom alján ott virított a fehér lehámlott hónaljam..Nagyon szeretném szeretni de valami más benne már ami irritálja a bőrömet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Dolcedia

2018. június 8.

Jo az illata ,alumínium mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Jo az illata ,alumínium mentes.

Eszter4

2018. május 29.

Imádom az illatát :) Már többször újra vettem és elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Imádom az illatát :) Már többször újra vettem és elég sokáig kitart.

Piciandi

2018. április 7.

Imádtam a reklámját! Jó eröshatású dezodor, tartót fiatalos illattal. Sokszor újravettem, csak sajnos rossz emlékeket hoz fel bennem az illata. (Egy nyomasztó hangulatú munkahely, "utálok felkelni is" érzés) Örülnék egy új nöi illatnak az Axe-tól. A férfi illatait is nagyon szeretem (persze nem magamon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol