Axe

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 690 Ft

Axe tusfürdő csokoládé illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kovacsrekaa

2016. március 30.

Parom nagy-nagy kedvence. :) Amiota egyutt vagyunk, azota csak ezt veszi. Imadja :) az o kis borevel nagyon jol egyutt mukodik, isteni illata van esti tusolas utan. :) Nem szarit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

pampamacska

2015. május 28.

nagyon szeretek axe tusikat venni a barátomnak, mert így én választhatom ki, hogy milyen illatokat hordjon :) ár/érték arányban nekünk ez éri meg a legjobban. a férfi baleáknak olyan kellemetlenül mű illatuk van, viszont ezeknek kellemesen egyedi. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit nem szeretnénk.

auberginecat

2015. május 21.

odáig voltam tőle, meg vissza, de elsöprő erővel taszította le a trónról az excite, ami számomra a tökéletes férfi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Rure90

2014. augusztus 5.

A párom kedvenc Axe-tusfürdője. Nem útálom, de nem is a kedvencem. Legalább tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Marcsus

2014. április 14.

A vőlegényem használja, és bár még csak az első flakonnál tartunk, mindketten szeretjük. Szerintem nem csokis az illata, de valami eszméletlen finom, folyamatosan szagolgatom zuhanyzás közben és utána is :) A párom bőre tusi szempontból elég igénytelen, de ezt tuti újravesszük, már csak az miatt a bódító illat miatt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

kisverus

2014. január 20.

A páromnak vásároltam, mindketten szeretjük, tusfürdők közül csak axe-ot veszek neki a kellemes hosszan tartó illatai miatt első sorban. Nekem ez a kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Adél Zsanna

2013. december 11.

Én vettem a páromnak ezt a tusit!
Az illata 5-ből 5, de nem csokis szerintem :D
Aztán újra vetette velem mert tetszett neki, viszont nagyon szárít... Tehát hiába az illat meg az illatozás fürdés után, krémeznie kell a kezét... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Én vettem a páromnak ezt a tusit!
Az illata 5-ből 5, de nem csokis szerintem :D

Imre girl

2013. november 8.

Ajándékba kaptam. Pff...férfi tusfürdő csokoládé illattal?!
Ez a tusfürdők örök szépségének megszentségtelenítése!
Szörnyen büdös és nagyon kiszárított a patyolat bőröm.
A flakon is csúnya és nem áll kézre...
"Megcsonkította'' az orrom és az érzékeim. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 8.

Ajándékba kaptam. Pff...férfi tusfürdő csokoládé illattal?!
Ez a tusfürdők örök szépségének megszentségtelenítése!
Szörnyen büdös és nagyon kiszárított a patyolat bőröm.
A flakon is csúnya és nem áll kézre...
"Megcsonkította'' az orrom és az érzékeim. Soha többet!

Kiscsillag5

2013. április 28.

Hmmm...nagyon jó az illata és bőröm zuhanyzást követően elég erősen érezni. Kissé fura volt eleinte, hogy ilyen édeskés illatot csinálnak pasiknak, de azért lapul benne férfiasság is. :P Az összetevőket hagyjuk, ez egy külön történet. Emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.