Azzaro

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2015. március 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1996

Illatcsalád: citrusos-aromás

Illatjegyei:rozmaring, neroli, citrom, bergamot, ananász, moha, koriander, jázmin, ciklámen, virginiai cédrus, tonkabab, szantálfa, pézsma

manocska81

2013. április 10.

Nem csodálom, hogy ez a parfüm 5 csillagos. Párom egyszer elszólta magát, hogy ez a kedvence, aztán egy alkalomra vettem neki ajándékba. Nagyon nagyon kellemes illata van és hosszú órákon át érzem nem erősen, de kellemesen. Szerintem tartós és nem hivalkodó, de férfias illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Applepie

2013. április 9.

Egyik kedvenc férfi parfümöm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Egyik kedvenc férfi parfümöm :)

tuncsa

2013. február 15.

Egyszerűen isteni illat, tegnap kapta a párom, az egyik legjobb férfi illat amit valaha éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Smiley

2012. október 20.

A volt párom használta nagy előszeretettel. Imádom az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

A volt párom használta nagy előszeretettel. Imádom az illatát. :)

noxibaba

2012. október 18.

Megvettem páromnak, kimondottan az esküvőre! :) Iszonyatosan örült neki, és nagyon tetszett neki az illat. Imádtam az esküvőn az illatát, amikor hozzábújtam, nem győztem magamba szívni az illatát. :)
Kellemes, lágy, férfias illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Kellemes, lágy, férfias illat.

La Roue De La Fortuna

2012. július 26.

Ez tipikusan az a parfüm, ami mindenkinek (ha nem is minden helyzetben) jól áll.
Igazán laza, könnyed, tiszta, citromos-rozmaringos illat. Egyszerűen fantasztikus, egy friss-illatos tavaszi szellő. Tökéletes a nyári időszakban.
Öltönyhöz annyira nem áll jól, de egy lazább szereléshez töménytelen mennyiségben jöhet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Laci

2012. július 23.

Én szeretem, egy nagyon népszerű illat, nem igen lehet vele melléfogni. Könnyed, friss, sportos, kissé fanyar. DM-ben mindig ki van téve teszter, ott meg tudod szagolni. Szerintem nincs baj a tartósságával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

noxibaba

2012. július 21.

Mennyire tartós illat? Páromnak szeretném megvenni az esküvőre, eddig minden kék illat bejött. Az eddigi hozzászólásokból, véleményekből ítélve csak is jó lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

angelika11

2012. július 18.

Ez a Kedvesem kedvenc parfümje és annyira illik Hozzá!Nagyon szeretem érezni Rajta!Egy könnyed,férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Nessy

2012. július 8.

Nekem is nagyon tetszik, bátyám használta egy ideig, akkor "ismertem meg". Van benne valami, ami hat rám, ami miatt különlegesnek érzem. Tényleg friss, egyszerű, nyárra való, de azért nem egy átlag after shave illat, mégis csak egy parfüm...Ha az Emberem viselne parfümöt, már biztos megvettem volna neki. Lennének további ötleteim, de ez lenne az első! Nem öltönyös, üzletemberes illat, de farmer-ing kombinációhoz még megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.