B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Fejjegy: földieper

Szívjegy: jázmin, búzavirág

Alapjegy: szantálfa, praliné, vanília

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

rencike666

2016. április 14.

Ajándékba kaptam és egyébként nem rajongok az ilyen vattacukros illatokért de ezt imádom, ráadásul még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

nagyerika28

2016. március 9.

Imádom az édes illatokat,de ez valahogy nagyon nem tetszik.Azt vártam a neve alapján, hogy Pink Sugaras, Black Opiumos cukrosság lesz benne, de engem a gyerekkoromat megkeserítő rózsaszín epres ízű szirupra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Zsanett01

2016. február 25.

Ár/érték arányban tökéletes!Finom vaniliás illat szép kiszerelés-közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

LathatatlanOzike

2016. február 24.

Intenzív, édes illat. Nem használom minden egyes nap, de vannak napok, amikor pont egy ilyen aranyos illatra van szükségem, és ez tökéletesen kielégíti a vágyaimat. :) Számomra ő a legjobb B.U. parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Babimami

2015. december 11.

Finom, pocukros ,púderes illat. Már harmadszor vettem újra. Megvan hozzá a deója is, megkockáztatom, van az is ilyen tartós, mint a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Pampilla

2015. november 23.

Nagyon kellemes csalódás,egyáltalán nem az a jellegtelen,cukros, egyenillat. A tartósságán is meglepődtem,az árához képest nagyon jó.Rég volt már B.U. illatom,nem is tudom most miért vettem meg,valahogy megérzés volt,hogy jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Dormir

2015. október 28.

Tiszta Prada Candy!!!!! Enyhén virágos, meleg, vaniliás karamella. Szerencsére nem gejl, nem tolakodó. Mérsékelten tartós, de nagyon jó árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Marcsi66

2015. október 28.

Tavaly ősszel bátorkodtam megvenni,csitri lányomra gondoltam mikor megéreztem az illatát.Tini illat,pont olyan édes,kedves,bájos mint ez a korosztály.Finom vaníliás-epres kis finomság,nem az a vattacukros,egyáltalán nem tolakodó,hideg időben nagyon is jóleső.Ebben a kategóriában,az 5 csillagot simán megadom.Hétvégén veszek is belőle,meglepem velem újra...nagyon szerette..../ közepesen tartós/

diva96

2015. augusztus 26.

Nagy volt a szerelem.:-) Egyedül a tartósságát kifogásolom.Mindenhol velem volt,így nap közben többször is magamra fújtam.Most másik két BU termékkel is szemezgetek.De továbbra is a top 3-ba marad.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Sajtosmasni

2015. július 16.

A kedvenc hétköznapi parfümöm. Nem tolakodó, mégis kellemesen meleg illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

A kedvenc hétköznapi parfümöm. Nem tolakodó, mégis kellemesen meleg illat.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.