B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Fejjegy: földieper

Szívjegy: jázmin, búzavirág

Alapjegy: szantálfa, praliné, vanília

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

aalexaa

2015. március 30.

A múltkor, mikor dm-ben jártam, megláttam a Pink Sugart, és emlékezve a megosztó véleményekre, megszagoltam. Mondhat bárki bármit, szerelem volt első szaglásra, viszont mivel sokan nem szeretik, nem akartam megvenni a barátom beleegyezése nélkül. Tegnap elmentünk, hogy megszagolja, és azt mondta hogy ez felér egy emberiségellenes merénylettel:D Így Pink Sugar kilőve, háromnegyed óra parfümszagolgatás után végülis ez lett a kompromisszum. Viszont mikor az esti fürdés után fújtam egyet a csuklómra, már nem tetszett annyira, kicsit el is keseredtem. Ma reggel viszont már nagyon tetszik magamon... Nem tudom, hányast adjak neki, ég próbálgatom egy darabig. Egyelőre legyen 4es.

Update: Imádom magamon, még ha itthon vagyok, akkor is fújok egyet a csuklómra és szagolgatom! Megvettem hozzá a dezodort is, annak is isteni illata van, egész nap érzem magamon. Imádom! Nem mellesleg fényévekkel tartósabb, mint a Beyoncé parfümöm, ami jóval drágább volt:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

be.free

2015. február 25.

Update 2: négy csillagot adok neki, ugyanis a hűvös időben nagyon jó illata van, nem az az émelyítő, amit eddig éreztem. Újabban rákattantam az édes illatokra, talán ezért is kedveltem meg ezt a parfümöt is. :)

Update: vissza kell vonjam a "nagy szerelem" jelzőt, mivel pár használat után iszonyúan besokalltam az illattól.. nagyon tömény, ráadásul az orromat is irritálja kifújást követően. Reméltem, hogy beválik, de sajnos nem így lett, így húgom parfümgyűjteményében landolt ez is. Az üvege és az ára miatt kap 2 csillagot...

Ma szereztem be a parfüm spray változatát, és egyszerűen imádom!! Először a reklám "ültette a bogarat a fülembe", hogy ki kell próbálni ezt az illatot (is), de nem hittem volna, hogy ennyire együtt tudunk muzsikálni :D Nem az a tömény cukorillata van, mint pl. a pink sugarnak, de mégis van benne valami, ami kellemes karamell/csokoládé illatot bocsát ki viselés közben. Télen tuti, hogy ez lesz az illatom, most nyáron maradok még a citrusos parfümömnél :) Nekem ez az illat örök szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Feketehattyú

2015. február 23.

Finom krémes, édes illat , de nem olyan tolakodóan , szúrósan édes mint a vattacukros parfümök. Az én bőrömön szinte teljesen olyan, mint a Prada Candy, amivel már régóta szemezek , de túl drágának tartottam az egyszerűségéhez képest, és hát sok hasonló (vagy összetettebb) illat van a piacon, így mindig valami mást választottam helyette , de titkon mindig is sóvárogtam utána, egészen addig ,amíg ez a parfüm a birtokomba nem került. Ezt a parfümöt ajándékba kaptam a barátomtól, azóta az egyik kedvencem lett. Rajtam viszonylag tartós is ,kb. 6 óráig tart az illata. És tényleg 90 % ban megegyezik a Candyvel. Az ára pedig rendkívül baráti ( főleg a Pradahoz képest) Nagyon megéri! Biztosan újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Korina2000

2015. február 10.

Szerintem nagyon kellemes az illata tényleg olyan púderes és az árához képest nagyon megérte. Azóta is ez a kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 10.

Díva.96

2014. december 13.

Nagyon tetszik az illata és már régóta használom és még mindig nem fogyott ki.Sokan megdicsérték :) Egyetlen negatívum,hogy az illata hamar elillan így 2-3 óra múlva újra kell fújnom belőle.Ennyi pénzért nem is vártam hogy még másnap is illatozhatok,de megéri az árát.Én azonban nem tudok egy parfümnél leragadni.De vissza fogok térni hozzá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

joouyee

2014. november 15.

Az árkategóriájához képest tartós, mint a márka többi illata. Valóban édes, vattacukros az illat, de nem tolakodó. Kicsit kislányos, vacilláltam, a parfüm előtt vettem egy natural spray-t, hogy meg tudom-e szokni. De megszerettem - és szerencsére a párom is :) /És egyébként az a nagyon szirupos édessége, amit sokan kritizáltok, magamra fújva max. 5 perc után elmúlik./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

rb09

2014. november 10.

Kifújáskor gyümölcsös, érezni az epret, pár perc múlva púderessé válik. Kifejezetten hideg időre való illat szerintem, csak kipróbáltam, de olyan jó volt érezni az illatát hazafelé ezen a hideg novemberi délutánon. Tartósnak mondanám, a maga árkategóriájában teljesen jó illat. Semmi köze a PS-hez, nem kell minden édes illarta rámondani hogy pinksugar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

odelnyul

2014. augusztus 17.

A húgom egy újságjában volt illatminta. Borzasztóan mű, édes, vaníliás eper. Amellett, hogy nem vagyok gourmand rajongó, ennek még egy kifejezett, szúrós műanyag mellékzöngéje is volt. Én majdnem rosszul lettem tőle. +1csillag az árért, hátha valaki szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Tündér9

2014. július 4.

Illatmintát próbáltam ki belőle. Szeretem az édes, cukros illatokat, de ez sajnos nagyon nem jött be. Nagyon mű, émelygős illata van, nem is tudom, mihez hasonlítsam, de szinte rosszul lettem tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

nyappyberii

2014. május 27.

azért szagoltam meg, mert mindenki a candy-t vélte kiérezni belőle.
Noshát már jópárszor fújtam a csuklómra, és hát..a kezdeti illat közel sem hajaz rá, inkább valami intenzív vécéillatosító,vagy nem is tudom.
egy kis idő múlva, mikor csitulaz illat, tényleg előjön belőle valami,ami a candyben is bennevan.

annyiban különbözik, hogy szerintem ennek nem olyan karamelles az illata, nem olyan összetett, mély és rafinált, és a tartóssága szerintem eléggé gyér.

Lehet megveszem, de úgy érzem, a prada iránti sóvárgásomat ez sem szűntetné meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

azért szagoltam meg, mert mindenki a candy-t vélte kiérezni belőle.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.