B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: Fruzsi95, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lolita

2012. szeptember 3.

2012. július 06.
Én is a Joy-on keresztül találkoztam vele, és még én sem vettem meg, de biztosan meg fogom. Nagyon nagyon jó illata van. Kvitta.girl, köszi, hogy leírtad hol és mennyiért lehet kapni! :)

2012. szeptember 03.
Két hónap elteltével megvettem. Jelentem, továbbra is imádom! :)
Mikor rajtam van, mindig jókedvem lesz. Van benne valami, amitől én úgy érzem, hogy ez egyszerre egy fiatalos, bolondos, nevéhez illően "Free" illat, de van benne komolyság is.
Elég tartós, nap végén is érzem. Még semmilyen árkategóriában nem találtam olyan illatot-beleértve az Armani és a Bulgari parfümjeimet is-ami ennyire illene hozzám. Egy szép nagy ötös jár neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

2012. július 06.

2012. szeptember 03.
Két hónap elteltével megvettem. Jelentem, továbbra is imádom! :)

terke29

2012. július 29.

Még nem vettem meg...,a mostani Joy-ban volt mintája,de az enyém még az ujságban kilyukadhatott,mert tök üres volt,mikor kinyitottam,viszont illatozott az egész és már akkor tetszett nagyon.Aztán bedobtam a lapot a táskámba,és most a táskám is illatozik.És ma megkérdezte egy vadidegen,hogy mi ez az illat ami a táskámból jön,mert valami isteni...Szóval holnap megyek és megveszem végre.
Update:
Megvettem,3000ft volt,és még mindíg nagyon tetszik.Beköltözött a táskámba,ő lett a "szaladgálós illatom".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 29.

Update:

bogi95

2012. július 27.

Ma a Rossmannban járva megláttam az üvegpolc mögött, de sajnos nem láttam kint tesztert, csak magát a "becsomagolt" parfümöt, gondolom azt ott nem nyitják ki nekem, hogy megszagolhassam, vagy igen? :S Egy parfümből se volt kint teszter csak ott állt dobozostól.. Sajnálom mert nagyon kíváncsi lettem volna rá....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Bibi

2012. július 15.

Nem értem ezt a nagy felhajtást. Nekem egyáltalán nem tetszik az illata. Olyan sablonos tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

KisCsillag90

2012. július 13.

Nekem B.U.-bol legelőször a hippy soul volt...azt is imádtam!! :) Ma sikerült ezt is beszereznem,és ez is abszolút kedvenc lesz...nem megszokott illatok,de nekem nagyon bejönnek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

széva

2012. július 10.

Ma beszereztem ,igaz én határozottabb illatokat használok de hétköznapra nyáron nagyon jó lesz ez.Eddig még tetszik aztán majd meglátom,hogy fog szuperálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 10.

ritaszeged

2012. július 7.

"Körte és narancs virág kíséretében egy csokor lótuszvirág, rózsaszín jázmin, rózsa, vanília, pézsma és Amber" (most másoltam) ezek az összetevői ha valakit érdekelnek, én már nagyon kíváncsian várom :) ha esetleg valaki tudja, hogy van e Szegeden az jelezze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

kolesgolyo

2012. július 7.

Én is Joy-ban találkoztam vele, és azonnal beleszerettem, mert teljesen azonosulni tudtam az illatával.
Kerestem is, de eddig még nem láttam sehol. De ha legközelebb Rossmann-ban járok, azt hiszem, alaposabban fel fogom mérni a parfümös polcokat. Még akkor is, ha itthon van három másik üveg parfümöm. Ez nekem KELL! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

cincike

Isteni illat, nem hiába B.U. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Isteni illat, nem hiába B.U. :D

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.