Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Moncsyy

2013. október 15.

Csatlakozva az előző véleményekhez, nagyon bevált és igazán elégedett vagyok. A csavar a történetemben, hogy hosszú a végén száraz, a fejtetőn zsíros hajamra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

tfanni

2013. október 12.

Kedvenc samponom (és balzsamom).Nagyon puha, illatos lesz tőle a hajam.
-1 pont, 2 nap után zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

Kedvenc samponom (és balzsamom).Nagyon puha, illatos lesz tőle a hajam.
-1 pont, 2 nap után zsírosodik a hajam.

kalmaniki

2013. augusztus 30.

Nagyon puha és illatos lesz a használata után a hajam, viszont elnehezíti és max. 2 napig bírja újabb hajmosás nélkül, ezért nem tudtam elhasználni, elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Tündérvirág

2013. augusztus 29.

Sok sampont kipróbáltam már, de eddig ez jött be a legjobban. Ráadásul a legolcsóbb is, amit eddig próbáltam. Azóta csak ezzel mosok hajat. A hajam puha lesz tőle. Igaz, én utána még egy icipici balzsamot teszek a hajamra, hogy még selymesebb legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

glmunkchip

2013. augusztus 7.

Az illata nagyon tetszik, viszont akinek zsírosodásra hajlamos fejbőre van az inkább csak a hajhosszra használja, mert nagyon tudja zsírosítani a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Lilluss

2013. július 16.

Az utóbbi időben rengeteg sampont kipróbáltam ugyanis úgy éreztem egyik se az igazi. Vagy nagyon száraz lett a hajam,vagy hamar zsírosodott. Amit ez előtt használtam attól konkrétan összeragadt a hajam, mintha 3 nagy ragacsos csomó lett volna a fejemen úgyhogy a kukában landolt! Új sampont kellett keresnem, természetesen én is mint a nők többsége bedőlök a sokatmondó szövegeknek, csomagolásoknak így eddig még sose használtam baba sampont...500 ft körül van, egyszerű csomagolás, semmi extra....biztos hogy nem lehet jó! Rosszul gondoltam, végül nagyon örülök hogy megvettem!! Ez az első sampon amivel 4-5 napot is kibirok hajmosás nélkül, gyönyörű a hajam, fényes, selymes! Az illata is tökéletes, viszonylag sok van benne és nekem kevés is elég belőle, nagyon jól habzik! Egyetlen hátránya hogy hajmosás után, vizesen nem egyszerű kifésülni az amúgy is nagyon hosszú hajam, de ettől függetlenül nekem még a 6-ost is megéri!! Csak ajánlani tudom! Amit én vettem arra az van irva hogy mandulaolajjal, és bronzos-barnás a "kupakja".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

nitavondee

2013. június 20.

Barátnőm ajánlotta ugyh megvettem. Szerintem nagyon jó kis termék bár az én hajam zsírosodásra hajlamos a vége pedig száraz én úgy szoktam h megmosom a hajam ezzel, de főleg a végét (h a festék is egyenletesen kopjon) és a fejbőrömnél egy másik samponnal még egyszer átmegyek, vagy másképp, hogy a másikkal a fejbőrt ezzel pedig igazából csak a hajhosszt. Ilyenkor nem használok külön balzsamot és nagyon bevált nem nehezül el annyira a hajam (és igazából sajnálom a hajhosszra a sima sampont félek h kiszárítja nagyon hiába utána a balzsam) mintha külön sampont és külön balzsamot használnék. Ha látom h kezd száraz lenni a hajam akkor majd teszek még balzsamot. Magyarul ebben a fülledt melegben nagyon jól jön a könnyű hajvég miatt és a hajszín egyenletes koptatására is jó így. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 20.

juditjanka

2013. június 5.

Szuper jó termék. Kis naivan azt hittem,mit nekem 2az1ben,az nem ér semmit, hülyeség, a drágább sampon ,ami bármiylen hajat ígér jobb.Hát nekem nem..anyukáméból csentem,mikor itthon voltam,és nagyon jó.Először azt hittem,csak azért ,mert ritkán használom,nem szokja meg a hajam.Vettem egyet magamnak,és nagyon szeretem azóta is.Diszkrét az illata, puhítja a hajam és nem nehezül el,mintha külön balzsamoznám.Nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

profectuscat

2013. április 27.

Nagyon nagy kedvenc volt :). Nem tudom miért, de valamiért lecseréltem... az illatát szerettem, az állagát is, nagyon olcsó, sokáig elég, és tényleg érezhető a 2 az egyben hatás. Nekem anno bevált, de valamiért váltottam... lehet újraveszem és majd írok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

melange5014

2013. április 21.

Isteni jó illata van.Könnyen habosodik és selymes a hajam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Isteni jó illata van.Könnyen habosodik és selymes a hajam tőle.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.