Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

dettybetty

2013. április 18.

Kedvező áron jutottam hozzá és úgy döntöttem kipróbálom ezt a változatot is (korábban a Zöld teásat használtam). Érezhetően puhábbá varázsoltam a tincseimet, bár balzsamot is használtam hozzá. Nekem nagyon bevált, ha váltok csak azért, mert mostanában már inkább natúr szemléletet kezdek követni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Nicu

2013. április 12.

Barátomnál használom néha. Szeretem, hogy puha lesz tőle a hajam, a korpát is eltüntette, nem égett, húzódott tőle a nagyon érzékeny fejbőröm.
Megvettem itthonra is. Tudom, nem a legjobbak a 2 az egyben samponok, de ez nekem bejött. 2. nap sem zsíros tőle a hajam, simább, mint más sampon használatától.
Update: Kb. egy hónap után azt vettem észre, hogy nem tisztít, és iszonyatosan irritálja a fejbőröm, este megmosom, reggel már vakarózom. Nagyon korpás lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

asha

2013. április 10.

Nem jó ez a sampon, gubancos lesz a haj tőle, nagyon nehezen lehet kifésülni (2in1...nem is értem..) ráadásul áramos is lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

marinababa92

2013. április 8.

hajam hamar zsírosodott tőle,ami nem meglepő,hiszen száraz hajra lett kitalálva,az enyém pedig normál:D meg a balzsam része is rásegített erre. ETTŐL FÜGGETLENÜL kategóriájában az egyik legjobb,2x samponozok,könnyű kifésülni,szép puha selymes lesz a haj és 2 napig tuti bírja hajmosás nélkül,száraz hajúaknál szerintem akár 4-ig is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

heno

2013. április 6.

Én ezt a samponrt egyszerűen imádtam. Ez volt életem legjobb samponja...és az illata!!! Mennyei. DE CSAK VOLT! Ugyanis átváltottam szilikonmentes hajápolókra, és nagyon sajnálom, hogy ez miatt sajnos már nem használhatom ezt a sampont, mert van benne szilikon sajnos.:((((((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

zsofi91

2013. április 2.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Hajmosás után a hajam nem száraz, puha és könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Lina14

2013. március 29.

Kb 2 hete használom, de messze a legjobb sampon, amit próbáltam :)
igaz, használok hozzá egy herbal essences hajpakolást hébe-hóba, és egy schwarczkopf hajspray is társul hozzá hetente, de nagyon szép és fényes, puha tőle a hajam, kicsit talán több is, dúsabbnak tűnik, nem nehezít el, sőt olyan könnyű tőle a hajam kb 3 napig, hogy időnként megfeledkezem róla, ami az én kimondottan zsíros hajamnál még sosem fordult elő, esetleg egy napig a hajmosás után.
ha lesz változás, updatelek, de egyenlőre ez az elsőszámú kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Kb 2 hete használom, de messze a legjobb sampon, amit próbáltam :)
ha lesz változás, updatelek, de egyenlőre ez az elsőszámú kedvencem :)

Dinuska0606

2013. március 18.

Elhasználtam egy flakonnal, de a zsíros hajamra nem volt a legjobb választás! Én se éreztem utána tisztának a hajamat, a fejbőrömet. Nem vettem újra. Illatra kellemes, de ennyi. Lehet másnak bejöhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Gumicukor

2013. március 17.

fúj de utálom ezt a sampont ennél még a mosog mosogatószer is jobb volt tudom mert azt is ki próbáltam :) este megmostam vele a hajam és másnap anyukám meg megkérdezte mikor mosok már hajat.Le lapítja a hajat zsírosodik és még áramosis lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Erbo

2013. március 16.

Az elejen megjegyeznem, hogy az en hajam vekony szalu, konnyen zsirosodo.
Nekem katasztrofalis volt ez a sampon.Egy napot nem birt ki, mikor maskor harom nap utan tart ott a hajam.Bar puha lett a hajam, a hajtoredezesben semmi javulast nem hozott, a hajam lelapult, erotlenne valt.
En ezt a sampont olyanoknak ajanlom, akiknek a hajuknak semmi problemaja nincs, max egy kicsit szarad. Nem adnek ilyen rossz ertesitest, ha az volna ra irva, hogy normal, szaraz hajra, de igy...ph.Egyedul az illata jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 16.

Az elejen megjegyeznem, hogy az en hajam vekony szalu, konnyen zsirosodo.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.