Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

palacka11

2013. március 11.

Egyik kedvenc samponom, jól tisztít az illata mennyei és sokáig a hajamon marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

xoiskg

2013. február 9.

Egyszerűen imádom az illatát és azt amilyen puha lesz tőle a hajam! Szerencsére sosem volt gondom a fejbőrömmel (zsírosodás, korpa vagy viszketés), így számomra ez a sampon sem hozott újdonságot ezen a téren. Külön öröm, hogy erre nemcsak rá van írva, hogy tartalmaz balzsamot, hanem érzem is, ez az első "balzsamos-samponom" amitől tényleg kifésülhető a hajam mindenféle plusz kencefice nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

dreka

2013. január 28.

Sajnos nekem is viszketett tőle a fejbőröm, pedig nagyon puha volt tőle a hajam. Így kénytelen voltam más sampont választanom. Kár érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

pagika

2013. január 24.

Borzalmas! Korpás lett tőle a hajam és sokkal hamarabb zsírosodott. Viszketni kezdett. Teli van vegyszerrel, káros anyagokkal! Csak miért nem olvastam el előbb?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

CrazyKid

2013. január 13.

Egyszer kaptam bevált,főleg hogy imádom a mandulás kozmetikumokat.Tényleg betöltötte mindkét funkciót.Rendesen tisztított mint egy sampon és puhított,ápolt mint egy balzsam.Tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

yudith11

2013. január 9.

Egyáltalán nem szeretem a Baba termékeket, véletlenül próbáltam ki a samponját, de beleszerettem :D Annyi sampont és balzsamot kipróbáltam már, de az összestől annyira száraz volt a hajam, meg kócos...Na ettől elájultam :D Annyira selymes tőle, hogy állandóan piszkálom a hajam :) Csillagos 5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

mariannasz

2012. december 18.

Már hónapok óta használom ezt a sampont. Nagyon szeretem, mert könnyen fésülhetővé, csillogó és lágy esésűvé teszi a hajam, valamint nem okoz irritációt a fejbőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

scisneros

2012. november 22.

Wow.. Kezdjük azzal,hogy erősen igénybevett a hajam. 2 évig extraszőkére voltam festve, és elkezdtem professzionális termékeket használni a fodrászom ajánlására, hogy extra ápolással kényeztessem a töredező, gyorsan zsírosodó tincseim :) Figyelmetlen voltam és elfelejtettem beszerezni a samponom (Kerastase Reflection,aranyárban kapható:(...) és sos rá voltam kényszerülve a Babára. HIHETLEN dolog történt. A hajam 4 napig bírta mosás nélkül,ami nálam hatalmas szó... Nem hiszem,hogy huzamosabb ideig fogom használni, de kellemesen csalódtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 22.

xena123

2012. november 4.

szeretem ezt a sampont, jó illata van és puha lesz tőle a hajam :)
(ez jobb sztem a barackosnál)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

szeretem ezt a sampont, jó illata van és puha lesz tőle a hajam :)
(ez jobb sztem a barackosnál)

Csáprágó

2012. november 3.

Az illata jó,viszont a hatással nem voltam megelégedve.A hajam nem lett fényes és másnap újra meg kellett mossam a hajamat,olyan zsíros volt.Ráadásul még korpás is lett a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.