Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

eleonora.gonda94

2012. július 14.

Mindig nagyon szerettem a Baba samponokat, bár most már kissé több ápolásra szorul a hajam, ezért nem ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

stenonis

2012. június 29.

Sokáig használtam én is, és nagyon szerettem. Isteni illata van, egész jól hidratál, bár én mindig tettem a hajam végére fent hagyható balzsamot is, mert azért a töredezés ellen nem ez a legjobb. Nekem nem zsírosodott tőle a hajam, sőt amikor használtam, akkor sikerült újra kitolni 5 napra a hajmosást. Olcsó és sokáig elég volt, az összetevői miatt váltottam le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Adriana

2012. június 19.

Használtam egy ideig, és meg voltam vele elégedve. Azonban így látva az összetevőit, inkább sose veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

miraclum

2012. május 17.

Évekig használtam, se nem zsírosodott gyorsabban tőle a hajam, nem lett korpás se tőle... Az biztos hogy balzsamra nem volt szükség mellette, plusz jól habzik. Kiadós és olcsó.
De már leváltottam. Tényleg durva dolgok vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

De már leváltottam. Tényleg durva dolgok vannak benne.

Regi108

2012. április 4.

Lehet,hogy nem ez az,amiről beszélek,mert amiről beszélek,annak barna kupakja van,de: az illata picit émelyítő.Ezért csak 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 4.

bogibooo

2012. március 5.

ez valami i-szo-nyat....semmit sem ér, konkrétan már szárítás után egy tartás nélküli fénytelen hajat kapok, és zsíros érzetet (pedig a hajam nem hajlamos zsírosodásra)......pedig az illata finom....megy a kocsira ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Snoopy

2012. március 2.

Nagyon tetszett az illata. Ha jól emlékszem 2 dobozzal használtam el belőle. Puha volt a hajam és fényesebb mint a többi baba termék használatakor. Mikor meséltem róla fodrászomnak, azt mondta ne használjak balzsamos sampont, mert gyorsabban zsírosodik tőle a haj és amúgy se kell minden hajmosásnál balzsamozni. Többet nem is vettem újra, de azért elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

xameee

2011. november 30.

Update: Fájó szívvel, de alaposan le kell pontoznom sajnos. 2-3 heti használat után korpás lett tőle a hajam. Eleinte azt hittem, hogy a hideg idő viselte meg a fejbőröm, de amint visszatértem a megszokott samponomhoz, rögtön elmúlt a korpásodás. Nagyon csalódott vagyok. 2* marad az illata és az ára miatt, illetve mert a férjemnek működik továbbra is.

Finom az illata, jó nagy a flakon is :) Remekül tisztít, nagyon frissnek éreztem tőle a hajam. Eddig 2-3 naponta mostam hajat, de ezzel kibír zsírosodás nélkül 4-5 napot is. És a balzsamot is helyettesíti, puha és fényes lett a hajam. Nálam nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

katica22

2011. november 17.

Sajnos nagyon irritálta a fejbőröm, és még korpás is lett tőle a hajam. Ettől függetlenül a családom használja, és nekik jó. Az illata viszont isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

esztii.

2011. szeptember 15.

Imádtam ezt a sampont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Imádtam ezt a sampont! :)

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.