Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

fatime

2011. szeptember 8.

Az illata nagyon kellemes de nekem kellett utána balzsam mert úgy összegubancolódott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

asbothb

2011. július 31.

én is csak jót tudok mondani róla! bár az összetevőit tekintve hagy némi kivetnivalót maga után, de az árát megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

pptunde

2011. július 3.

Nálam is bevált a 2in1 funkció!Én ma is ezt használtam (csak más illatban),és tényleg puha lesz a hajam tőle..Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Gumicukoj

2011. május 4.

Az illata nagyon jó,és puha,kifésülhető lesz a hajam tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 4.

Az illata nagyon jó,és puha,kifésülhető lesz a hajam tőle:)

gini88

2011. március 25.

Isteni mandulás-vaníliás illata van, ami hajmosás után is megmarad. Puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 25.

albertinablogg

2011. március 9.

Nem kell tőle minden másnap hajat mosnom, hanem elég hetente 2-szer. Az ára is jó, az illata is finom. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

noxibaba

2011. március 8.

Párom használja, én ritkán szoktam. De nagyon jó illata van, és használat után is érezhető a hajon. Könnyen kezelhető hajmosás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Wish

2011. március 7.

A páromnak vettem ilyen sampont, neki mindegy mit használ, gondoltam ez a 2in1-ben jó lesz. Amikor kifogyott a samponom kipróbáltam, és nagyot csalódtam benne pozitívan! Jól tisztít, a hajamnak finom illata lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

evilshedevil

2011. március 7.

nagyon jó az illata, első pár hajmosásnál érezhetően puhává varázsolta a hajam!

nagyon jó az illata, első pár hajmosásnál érezhetően puhává varázsolta a hajam!

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.