Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathvivien9607, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy pohár frissítő víz vagy egy hűsítő zuhany a nyári forróságban azonnali felüdülést nyújt testünknek és lelkünknek. A Baba aloe verás testápoló egészen könnyű és friss illatú. Szinte azonnal beszívódik, és könnyed hidratálásával felfrissíti bőrünket.Mint a hűvös ital a nagy melegben, úgy nyugtatja és pihenteti érzékeinket.

Demonshadow

2017. november 30.

Nagyon régi, kedves emlékek fűződnek ehhez a krémhez, mert valósággal agyonhasználtam egy időben. Csak ezt voltam hajlandó magamra kenni az illata miatt, de aztán, mikor rájöttem, hogy nem használ, muszáj volt abbahagynom, mert totális pénzkidobás lett volna mellette lehorgonyozni. Azért még néha-néha mindig meg-megszaglászom az üzletben, de az illata továbbra is a régi. Amúgy utolsó emlékeim szerint állagra elég folyós, ezért viszonylag kevés kell belőle (ergo sokáig kitart), viszont a hidratáló hatása nálam sajnos nem mutatkozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Pipacslany

2017. november 15.

Gyorsan beszívódik, nagyon jó illata van és napi hidratálásra tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Gyorsan beszívódik, nagyon jó illata van és napi hidratálásra tökéletes! :)

AnnniPanni

2017. november 1.

Illata jó, de nekem nem kevés volt az extra száraz bőrömre, így, akinek hasonló problémája van, nem ajánlom. Nekem nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

zitus

2017. október 29.

nagyon szeretem! jól hidratál az illata pedig csúcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

nagyon szeretem! jól hidratál az illata pedig csúcs!

Freegine77

2017. október 8.

Szuper jól beszívódik! Napozás után totálisan megnyugtatja a bőrömet, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Szuper jól beszívódik! Napozás után totálisan megnyugtatja a bőrömet, imádom!

babuu

2017. szeptember 11.

Az én bőröm hidratálás nélkül is hidratált, ezért nem nagyon vásárolgattam testápolókat. Ennek a testápolónak a friss illata nagyon megfogott, ezért muszáj volt megvennem már csak az illata miatt is😅. És milyen jól tettem hogy megvettem. Nagyon hamar beszívódik, és pont kellően hidratál.💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Klaudija27

2017. szeptember 3.

A leges legjobb testápoló a világon. Irtó gyorsan beszívódik, kellemes puha bőrt hagyva maga után. Nincs se ragacsos, tapadós érzés és a ruhán sem hagy nyomot. Évek óta ezt használom és nem cserélném le semmire. Az illata valami eszméletlen. IMÁDOM!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Ancs

2017. június 2.

Hú de rég hasznàltam egynek jó volt, az illata és àllaga is megfelelő volt, igaz hogy hűsít, jó kis testàpoló ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Bubucim

2017. május 14.

Nagyon gyorsan felszívódik, az illata is finom. Nagyon száraz bőrre, valamint hidegebb időszakban kevés. Nálam tipikus nyári testápoló. Ha forróság van, nem voltam strandon, akkor ezt használom. Nekem így bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kovacskata31

2017. május 12.

Az ára tényleg jó, de egyébként itt ki is merült minden. Nekem nem jött be. Amit én használok és ajánlanám is, de nincs fent az oldalon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2