Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathvivien9607, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy pohár frissítő víz vagy egy hűsítő zuhany a nyári forróságban azonnali felüdülést nyújt testünknek és lelkünknek. A Baba aloe verás testápoló egészen könnyű és friss illatú. Szinte azonnal beszívódik, és könnyed hidratálásával felfrissíti bőrünket.Mint a hűvös ital a nagy melegben, úgy nyugtatja és pihenteti érzékeinket.

rougeoftheday

2017. április 30.

Elso hasznalatra szerelem! Imadom az illatat, hiperszuper gyorsan beszivodik es nem keni ossze a ruhat. Az en boromet szuperul hidratalja. Az illata pedig... muszaj ra visszaternem :) Tenyleg nagyon frissito, szinte ujjaszuletik az ember. Az allaga is pont tokeletes, szerencsere nem tul folyos (ami a konnyed hidratalast igero termekeknel sajnos gyakori hiba) IMADOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

kirahorvath

2017. március 31.

Szerintem 400ml 900Ft- ért rendkívül jó, ráadásul akciósan vettem 650Ft-ért. A többi Baba testápoló közül ennek volt a legszimpatikusabb az illata, ezért ezt vettem. Illatát szeretem, gyorsan beszívódik, és sokáig (kb.2-3 óráig) lehet érezni a bőrömön ezt az aloevera illatot. Viszont semmi hidratáló hatást nem vettem észre, pedig ez lenne a lényeg. Nem száraz a bőröm, de ezzel sem kezd semmit. Arra jó, hogy nyáron lehűtsem vele magamat, itthon, illetve ha megyek valahova parfüm sem kell, mert érződik rajtam az aloevera. Ettől függetlenül megkapja a 4*-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

coffelover

2017. március 26.

Az illata miatt választottam első sorban, mert még baba testápolót nem használtam. Nekem kicsit nehezen szívódik be, de utána remekül hidratál. Az ára is szuper, úgyhogy azt gondolom összességében jó kis testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

palvivien0320

2017. január 5.

Kedvenc! Az illata nyugtató, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem ragacsos tőle a bőröm! Masszázskrémnek sem utolsó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

rockhormon

2016. december 29.

Nagyon jó. Olcsó és az áráért nagy kiszerelést kapunk. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Szandi95

2016. december 22.

Univerzális testápolónak hívom, az egész testet jól hidratálja, masszírozni is lehet vele.Nem ragacsos, könnyen beszívódik.Az illata kellemes, semmi extra ezért bárkinek ajánlom, főleg akiknek érzékeny a bőrük.Az Aloe vera-t nekem nagyon szereti a bőröm,ezért szivesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Zsuzsi91

2016. december 4.

Szerencsére ritkán kell használjak testápolót, ezt is csak azért vettem meg, mert nyaraláson kellett valami napozás utánra. Az illata isteni, gyorsan beszívodik, és nálunk tényleg nagyon sokáig elég. :) Az ára sem volt vészes, ha elfogy, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Maya192

2016. október 30.

Ez egy nagyon jó termék. Engem az illata győzött meg első sorban. Aztan haza mentem és kipróbáltam. Szépen hozza az elvártat. Hamar beszívódik, kellemes érzetet hagy a bőrön. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Kise

2016. augusztus 29.

Jó illatú, könnyen beszívódó testápoló. A kiskamasz fiam bőrére is jó volt, pedig ekcémára hajlamos. Diszkrét illatával ápolt hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Tánya88

2016. augusztus 25.

Először ajándékba kaptam és meglepődtem, mennyire üdítő, friss érzés a bőrnek és milyen hamar beszívódik.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, még anyunak is ajánlottam, ő is nagyon szereti és újra is fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2