Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathvivien9607, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy pohár frissítő víz vagy egy hűsítő zuhany a nyári forróságban azonnali felüdülést nyújt testünknek és lelkünknek. A Baba aloe verás testápoló egészen könnyű és friss illatú. Szinte azonnal beszívódik, és könnyed hidratálásával felfrissíti bőrünket.Mint a hűvös ital a nagy melegben, úgy nyugtatja és pihenteti érzékeinket.

floorafekete

2016. július 18.

Imádom imádom imádom. Sajnos túlságosan is, ősztől kezdve naponta használtam, minden egyes fürdés után, az egész testemre (pocira főleg, 7 hős terhes voltam, hozzáteszem nem lett egy csíkom sem, pedig ezen kívül mást nem használtam). Aztán egyszercsak sok lett a bőrömnek, és telelettem kiütésekkel, amik rettenetesen viszkettek. Miután nem kentem vele magam, el is múltak. Sajnálom nagyon, mert az illatát, állagát, mindenét imádom. :) Azóta sajnos nem mertem elővenni, se ettől függetlenül megadom rá az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Iwett117

2016. június 22.

Nekem nem vált be..
Az illata jó, de az én bőröm hajlamos a kipattogásra, és ettől is előjött. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nekem nem vált be..
Az illata jó, de az én bőröm hajlamos a kipattogásra, és ettől is előjött. :/

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Kedvenc testápolóm. Nagyon megnyugtató és kellemes az illata a bőrömön. Viszonylag hosszan tartó. Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik. Ára pedig nevetségesen olcsó, főleg hogy egy ekkora termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

blankasara

2016. május 10.

Az egyik legkönnyedebb testápoló, amit valaha próbáltam. Az illata nagyon finom, bár nem annyira tartós, de szépen hidratál és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Bambino97

2016. május 8.

Nekem nagyon tetszik. Szépen beszívódik a hidratáltsága pedig nyárra tökéletes. Én személy szerint nem tapasztaltam hogy folyós lenne az állaga. Sőt inkább mondanám tömörebbnek. Az illata pedig ahhoz képest hogy egyáltalán nem aloe verás (nálam inkább sárgadinnye illatra hajaz) nagyon tetszik. Most inkább a testvajakra vagyok ráállva...de lehet hogy egyszer újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Koviubi

2016. április 3.

Nem rossz, nagyon jó az illata. De az érzékeny bőrömet kicsit irritálja, van hogy kipattog a bőröm tőle. De úgy összességében közepesen jó, többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

AlexaNagy

2016. január 20.

Nekem bevált ez a testápoló. Kellemes illata van, nyugtatja a bőrt, és mélyen hidratál.
Talán az egyetlen gondom vele az állaga,kissé folyós, de ettől függetlenül mégis jól beszívódik.
Normál bőrre is jó, de nyáron amikor brutálisan leégtem is szépen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kitti93

2016. január 13.

Nekem egész jól bevált. Nem túl sűrű krém, hamar beszívódik. Viszont kísérletezős típus vagyok, így nem maradtam ennél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Zsokaa

2016. január 7.

A párom használja, én csak ritkán. Nem szerettem az illatát, de már megbarátkoztam vele, sőt frissítőnek találom. :D Gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál. Ennyi pénzért pedig tényleg jó. Az összetevői azért nem a legszebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Piedra

2016. január 6.

Nekem jó volt nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Nekem jó volt nyáron!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2