Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathvivien9607, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy pohár frissítő víz vagy egy hűsítő zuhany a nyári forróságban azonnali felüdülést nyújt testünknek és lelkünknek. A Baba aloe verás testápoló egészen könnyű és friss illatú. Szinte azonnal beszívódik, és könnyed hidratálásával felfrissíti bőrünket.Mint a hűvös ital a nagy melegben, úgy nyugtatja és pihenteti érzékeinket.

betyusz123

2014. július 6.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a testápolót, de sajnos csalódnom kellett benne. A felvitelt követően különös, nekem már-már kellemetlen "illatot" hagy maga után és nem is szívódik be rendesen. A hűsítő hatásra azonban egy rossz szavam nem lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Ophelia

2014. június 4.

De jó, hogy rátaláltam! Már régóta dilemmáztam azon, milyen testápolót válasszak nyárra, a hideg rázott a gondolattól, hogy vajas állagú krémekkel kenegessem magam a hőségben. Aztán felfigyeltem erre a Babára, és milyen jól tettem. Pillanatok alatt beszívódik, és mindennapos hidratálásnak épp megteszi, mert állandóan száraz a bőröm, de szerencsére kevésbé, mint télen. A flakon is nagyon praktikus, jó, hogy kicsi a lyuk a tetején, nem ömlik orrán-száján a cucc, könnyű eltalálni a megfelelő mennyiséget.
Igazi nyaralás illatú, mint az aloe verás napozás utáni sprayk/krémek, szóval melegen ajánlom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Rure90

2014. május 27.

Nagyon szerettem használni, az illata mindig megnyugtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nagyon szerettem használni, az illata mindig megnyugtatott.

Dius1991

2014. május 26.

Kerestem valami nyári testápolót, mert a kakaóvajas nehéz már ebben a melegben. Akciós volt a Rossmannban, megtetszett az illata, így hazajött velem. Úgy gondolom, jó vétel volt. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem ragadok órákig. Nyárra tökéletes lesz, úgyhogy megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

edina95

2014. április 23.

Nem vagyok teljesen megelégedve. Hamar elmúlik a hatása, es van, hogy többször kell felkennem, hogy érezzem a hatását. Napozás után tökéletes, nyugtatja a bőrt, de a nagyon száraz borre nem kifejezetten ajánlom.
A jó pont meg, hogy viszonylag olcsó, 800 forintért vettem, 3 hónapja, es meg kb. negyede megvan, pedig tomenyen használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Marcsus

2014. április 13.

A kamillás tesójával együtt vettem meg az ekcémás bőrömre, és nagyon elégedett vagyok. Olyan tiszta, frissítő, letisztult illata van, hogy az ember lánya általa a nyárba repül. A kamillásnak talán egy picit jobban tetszik az illata, de nem szívesen döntenék, ez is tökéletes, hatásos, nagyon jó árban van és gyorsan beszívódik. Utána állandóan a kezem szaglászom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

semo91

2014. március 27.

Nagyon szeretem, jó az illata, és ami nekem nagyon fontos, hogy pillanatok alatt beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

grosesaxl

2014. március 20.

Megvan már egy ideje ez a testápoló, viszonylag ritkán használom, mert picit túl zsíros nekem. De fincsi illata van, masszírozáshoz nagyon szeretem. Picit nehezen szívódik be, de 4 csillagot azért érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Rony

2014. március 8.

Isteni illata van, annyira jó és frissítő. Számomra tökéletes, hiszen nincs szükségem erős és intenzív hidratálásra, nem igényli a bőröm.
Ezt a testápolót simán el tudom képzelni egy napozás utáni nyugtató testápolónak is.
Akinek nincs szüksége extra ápolásra, ajánlom, hogy próbálják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Akinek nincs szüksége extra ápolásra, ajánlom, hogy próbálják ki.

Bibi

2014. február 27.

Kellemes zold illata van, tavaszi/nyari testapolonak tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Kellemes zold illata van, tavaszi/nyari testapolonak tokeletes.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2