Baba

Ár:   770 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2012. február 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Segít a bőr szárazságát megszüntetni. Nyugtatja, hidratálja és táplálja a száraz bőrt. Kamilla kivonatot tartalmaz.

peter02

2013. május 4.

Én csak esténként használom, de min. 10-15 perc amíg beszívódik és ezt nagyon sokallom, viszont a hatása reggelre nagyon jó. Az illata jó, de számomra már unalmas. Újra biztos nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

A márciusi nagyon havazós hidegben vettem hirtelen, mert épp kifogytam az irodában és leugrottam a közeli boltba. Nekem bevált, bár csak a kezemre használom a zsírossága miatt. Jó pár perc kell a beszívódáshoz, de aztán puhák és illatosak lesznek tőle a kezeim. Az összetevők alapján viszont csak 3 csillagot adok neki, pedig tényleg jó a hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Tettix

2013. március 1.

Nekem nem tetszik, zsíros, ragacsos és nem ápol annyira, amennyire várnám. Az illata nem rossz, de sajnos ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

zsófi84

2013. február 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, annak ellenére, hogy nagyon "nehéznek" tartom, a pizsim utána csupa testápoló lesz :) Viszont úgy érzem, hogy nem szükséges minden nap használni, a hatása, mintha napokig eltartana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

mizse

2012. december 5.

Nagyon sokáig tart mire beszívódik, de megéri, mert puha és jó illatú lesz a kezem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Nekem száraz bőröm van,és ha esetleg lusta voltam kenni egy ideig,akkor ez a krém garantáltan rendbe teszi.
Elég zsíros,tömör krém,ezért kicsit nehezebb eloszlatni,érdemes szobahőmérsékleten tartani,akkor megpuhul.
Remekül hidratál,és a kamillakivonat közismerten gyulladáscsökkentő hatású,én a lábszáramra szoktam kenni,így nem pirosodik be epilálás után.
Az illata kellemes,nem erős,inkább semleges.Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Az illata kellemes,nem erős,inkább semleges.Jó termék.

sss sss

2012. augusztus 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet, egy bajom van vele, hogy nagyon sűrű, nehezen kenhető, emiatt nem szívódik be olyan gyorsan. Az illata viszont kárpótol, mert isteni. Aki száraz bőrrel lett "megáldva" annak ajánlom, mert remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

niki33

2012. augusztus 15.

Abban egyetértek, hogy legalább 10 perccel indulás előtt fel kell kenni, mert az állaga nagyon sűrű. Viszont mondhat bárki bármit: az én extra száraz arcbőrömön a leghidegebb télben csak ez a krém segít. Az illata kellemes, az ára is baráti.
Csak az állaga miatt -1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Csak az állaga miatt -1 pont.

lau0502

2012. augusztus 12.

Annyira nehéz és sűrű állaga van, hogy szinte alig lehet elkenni, ha viszont sikerül akkor nagyon nehezen akarja a bőröm beszívni, ragacsos lesz tőle. Akkor vettem amikor nyaralás alatt kiszáradt a bőröm és nem vittem megammal zsírosabb testápolót. Az illata nem rossz. 3 pontot kap tőlem !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

pinkcseresznye2030

2012. július 25.

Még elég régen vettem, mert S.O.S. kellett valami testápoló. Illata eleinte tetszett, utána már szó szerint elegem volt belőle! Aztán végül a "felejtsd-el-de-nagyon-gyorsan" kategóriába raktam, majd a múlt héten megint előszedtem, és bekentem vele a kezem. Elképesztően zsíros érzetet nyújtott a bőrömön plusz elnehezítette, de gondoltam semmi baj, megpróbáljuk arckrémként...hát gondolhatjátok BORZASZTÓ!!! Úgyhogy most megint a "felejtsd-el-de-nagyon-gyorsan" kategóriám 1. helyezettje lett. (És tuti, hogy többet nem bocsátok meg neki!!!!!) :( Pedig az illata először olyan kellemes. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.