Baba

Ár:   770 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2012. február 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Segít a bőr szárazságát megszüntetni. Nyugtatja, hidratálja és táplálja a száraz bőrt. Kamilla kivonatot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Márti22

2012. július 4.

Én a lábamra szoktam kenni szőrtelenítés után. Nyugtatja és táplálja, mivel nagyon száraz a bőröm így nekem hamar beszívódott, jelenleg is ezt használom =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

vira.15

2012. június 29.

Viszkettem és kipattogtam tőle :\ Szerintem allergiás vagyok a baba termékekre, mert minden terméküknél ez volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Lisana

2012. május 29.

Nem jött be túlságosan: túl zsíros, nehezen szívódik be, nehéz elkenni a kézen, testre ezek után meg végképp nem használnám =\ Csak akkor nyúlok hozzá, ha nagyon nincs más...
Az összetevők biztonsága sem jön be túlságosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Az összetevők biztonsága sem jön be túlságosan.

bandita

2012. április 15.

Nem kedvelem ezt a krémet, mivel tényleg nehezen szívódik be.Kézre használtam el a tégely tartalmát, közben még az illata is unalmassá vát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.

mokojka

2012. április 14.

Nagyon sűrű,nehéz krém,finom illat.A hatása közepes,igaz nekem nagyon száraz a kézbőröm mindig.Nem rossz,de használtam már sokkal jobbat is,normál bőrre megfelelő lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

grim.golgota

2012. március 21.

évek óta küzdök téli kéz szárazsággal már-már ekcéma szerű állapottal, paraffin olajtól kezdve a patika krémekig minden féle komolyabb, de nem túl drága krémet próbáltam. Az eredmény többnyire 0. Eddig ez az egyetlen krém ami kicsit segített. Nem mondom h elmúlt tőle de jobb. Valóban nagyon zsíros, és nehezen szívódik is be ami néha problémás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

linda90

2012. március 10.

Olyat vettem, ami nagyon száraz bőrre való. Aki nem szereti a nivea sötétkék kis fémdobozos verzióját, akkor ezt sem fogja. Sztem jó ez is, majdnem ugyanolyan a kettő. De mint annak sem, a csomagolását ennek sem szeretem, mert nem vmi praktikus. Szépen helyrehozta a berepedezett kezem. Csomagolás miatt 4 csillag csak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

mariann33

2012. február 22.

Ennél borzalmasabb krémet aligha lehet kapni!Egyáltalán nem szívja be a bőr,totál zsíros,ha letörlöm a felesleget,még akkor is csillog,pedig annyira száraz a kézfejem,hogy ki van repedezve,fehéredve ilyenkor.Igaz,hogy ez nem kimondottan kézkrém,de az is igaz,hogy ha ez egy általános ápoló krém száraz bőrre,kézre jónak kéne lennie.El sem merem képzelni,milyen réteget képez a testen.Nyilván rám ragadna a ruha....szóval ez egy nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

monip

2012. február 22.

Nekem testre túl zsíros,de a száraz kezet nagyon szépen rendbe hozza.Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Pantera

2012. február 11.

Eddig télen évek óta csak a sötétkék Nivea kézkrémet használtam, most ezt vettem helyette, és van olyan jó. Ami előny, hogy tényleg gyorsan beszívódik, és hatásos a nagyon száraz bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.