Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Gyümölcsös Frissesség Tusfürdő olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek. Mandarin illatának köszönhetően az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során. Kíméletesen tisztítja bőrét, B vitamin komplexet tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nancsi93

2015. június 30.

Az illata csodás és nagyjából ennyi a pozitív csak. Egyébként is száraz bőrömet nagyon durván szárította. Ráadásul közben hallottam, hogy Baba állatokon tesztel, ez is vont le, de ezt még nem tudom igaz e :( Illata miatt kap 1 csillagot csak :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

MiaJulia

2015. június 3.

Szépen tisztít, finom az illata, de kicsit szárít, ezért muszáj testápolót használni mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

JudithBeauty

2015. május 13.

Az illata egész jó, és jól habzik, de kicsit szárít. A mandarinos változat frissítő, inkább nyárra jó Nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Anouk

2015. február 8.

Elhasználtam, mert nem volt olyan rossz, de egy idő után a szaga se tetszett és a bőrömet is szárította kicsit (bár eddig ez majdnem minden tusfürdőmre igaz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Lory

2015. február 7.

Se az állagától se az illatától nem vagyok hanyatt esve,de elhasználtuk.Újra nem vettük többet,annyi valóban jó tusfürdő van.Enyhén szárít is,úgyhogy egy jóindulatú közepes amit tudok rá adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

minimano81

2014. augusztus 15.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos engem minden Baba tusfürdő szárít. Pedig nagyon gazdaságos a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

lavender

2014. augusztus 3.

Most használtam el egy flakonnal, és megállapítottam, hogy sokat nem segített az érzékeny bőrömön. Az illata friss, de engem kicsit az illatosítóéra emlékeztet, nem lehet a tusolás után egyénként már érezni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

im

2014. július 15.

inkább habfürdőnek használom, mert finom az illata, jól habzik, de nekem eléggé szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

korok23

2014. július 4.

Nagyon szeretem, kellemes, friss illata van, jóóóó nagy habot lehet vele csinálni, amit nagyon szeretnek a gyerkőceim is, nem szárít, és nagyon jó az ára is, főleg ha akcióba kifogjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

piskótatészta

2014. június 1.

Imádom az illatát,kellemes,friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Imádom az illatát,kellemes,friss érzetet hagy maga után.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.