Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Gyümölcsös Frissesség Tusfürdő olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek. Mandarin illatának köszönhetően az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során. Kíméletesen tisztítja bőrét, B vitamin komplexet tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

grosesaxl

2013. május 27.

Tényleg frissítő illata van,olyan,mintha beleestem volna a multivitaminba :D Nagyon szeretem egyébként,nem túl erős azért az illata,pont jó. Nyáron,mikor azért nem tudok tovább aludni,mert már túl meleg van,sokat segít abban,hogy fölébredjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Tyn

2013. május 26.

Nekem nem tetszett, olyan furi szaga volt.. De nem is vagyok a gyümölcsös cuccok híve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

kockaorchidea

2013. május 4.

Féltem tőle, azt hittem nagyon felvizezték és olyan semmilyen lesz. Ehhez képest sűrűbb, mint vártam, krémes. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

szilvy24@

2013. április 28.

nagyon finom illata van, de úgy kiszárította a bőröm h nagyon sajnáltam h nem tudom használni, szerencsére a párom el tudja használni! a kislányomat nem is merem megfürdetni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

kvitta.girl

2013. április 27.

Szerintem isteni ez a tusfürdő:)
750 ml volt 350 ft rossmannba persze hogy utolsót hoztam el,hülyének is megéri. Ma avattam fel,nagyon krémes tusfürdő,isteni mandarin illattal ami nem mű,hanem igazi gyümölcsös,és az egész fürdő mandarin illatba burkolózott. Bőrömet nem szárította, igen örülök hogy megvettem, elleszek vele egy darabig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Szerintem isteni ez a tusfürdő:)

h.ancsi89

2013. április 25.

egész jó,bár a kakaóvajas baba a kedvencem,de nyáron szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

egész jó,bár a kakaóvajas baba a kedvencem,de nyáron szerettem :)

Hime

2013. március 27.

Egy ideig ezt a tusfürdőt használták a szüleim és apukámnál piros kiütéseket okozott. Nekem az illata sem tetszett, egyedüli pozitívuma, hogy tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

hedgehog

2013. február 16.

Az illata valóban nagyon kellemesen édes mandarinos. Viszont tusolás közben érezhető egyedül, amint lemosom sehol az illat. Egész jól habzik, viszont az én bőrömet nagyon szárítja. Kiadós a kiszerelése miatt, de szerintem könnyen ráunható termék. Többet nem veszem meg.
update: Nagyon szárítja a bőröm, már fürdés közben érzem, hogy krém kell, de gyorsan. Ráadásul állatkísérletekkel jutottak el ehhez a termékhez is. Ennek ellenére még mindig rossz termék, fölöslegesen kínoznak állatokat miatta. Ezért további -* így már pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

b.niki

2013. január 22.

Egy jó ideje ezt használom, szeretem az illatát, nem szárítja a bőrömet, és hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 13.

Már megint bebizonyosodott, hogy nem szeretem a Baba tusfürdőket! :(( Mandarinos, gondoltam milyen jó lesz most télen mandarin szezonban... Hát, nem igazán! Az állaga a krémes és a gél állag között van. A bőrömmel semmit nem csinált, nem szárította, de nem is lett pihe-puha. Nekem az illatával van óriási gondom! Amikor kinyomtam először a flakonból, nekem egy kicsit sok volt az illat, túl tömény. Amikor tusoltam már kezdett elillanni, éreztem mandarint benne, de nem volt jó. :( És amikor lezuhanyoztam olyan ,,szagom" volt mint a mandarinos, vagy citrusos WC illatosítóknak!! Jaaaajjj, borzalom! Ez viszont hamar elillant (ebben az esetben jó, bár egy tusfürdőnél nem mindig jó szempont) Soha többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.