Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Gyümölcsös Frissesség Tusfürdő olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek. Mandarin illatának köszönhetően az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során. Kíméletesen tisztítja bőrét, B vitamin komplexet tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pocok1972

2012. július 5.

több tonnát elhasználtam már ebből, és még fogok is. nem szárít, isteni az illata. kilengésnek ott vannak a baleás bőrradíros tusik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

málnahab16

2012. július 5.

Legtöbbször Baba tusfürdőt használok,már évek óta,mivel a száraz bőrömet egyáltalán nem szárítja.Nagy kiszerelésben szoktuk venni,így még jobban megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

whyteangel

2012. május 22.

Az egyetlen tusfürdő, amit használni tudok, mert valamelyik összetevőre allergiás vagyok, ami a legtöbb tusfürdőben megtalálható, ebben viszont nincs ilyen.
Én nagyon szeretem az illatát, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Én nagyon szeretem az illatát, az ára is jó.

miraclum

2012. május 17.

Az egyetlen baba tusfürdő (a pasison kívül) aminek elviselem az illatát. Igazán fincsi gyümölcsös, frissítő hatású. Szuperül habzik, szintén kiadós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

kawa.kriszta

2012. május 8.

Az illata üde, csupa-csupa gyümölcs. Jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárítja a bőrünket. A legjobban azt díjjazom benne, hogy a gyerekeimnek is bátran használhatom, nem irritálja a bőrüket. Mi 3 éves kortól használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

htimi95

2012. május 8.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Blame

2012. május 6.

Nagyon ritkán vásárolok Baba termékeket. Viszont ennek a tusfürdőnek az illata nagyon megtetszett. Ezért gondoltam hogy teszek vele egy próbát. Nem csalódtam benne, a finom illat mellett nagyon jól habzott és nem is szárította a bőrömet.Többször is újra vásároltam akkor ezt a terméket. Viszont mostanság kicsit elfeledkeztem róla, valahogy mindig más fajtát vettem inkább. Viszont mindenképpen megérdemli a max. pontszámot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

barbee77

2012. április 21.

Illata remek,hatékony,tisztít-frissít :) Olcsó is,mindkét kiszerelésben vettem már (hab- és tusfürdő)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

mokojka

2012. április 14.

Nagyon finom illat,gazdaságos,általában mindig lehet találni valahol akcióban.Ez nem szárította a bőrömet!Kedvelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Regi108

2012. április 4.

A "habfürdőhöz" is leírtam,ide is leírom,hogy ez egy tökéletes termék!Jó az illata,jól habzik,frissít...ugyanaz,mint a habfürdő,csak piciben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.