Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéd összetétele hidratáló összetevőket és olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek.B vitamin komplexet tartalmaz.

Ivett93

2013. május 20.

Szeretem nagyon az illatát. Több boltban is be lehet szerezni akciósan elég gyakran. Sok habfürdőtől kiütéseim lettek, de ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Lina14

2013. március 26.

Én is megkaptam, és nagyon szeretem! :) Engem a Fantára emlékeztet az illata, ami nem negatívum, csak egy észrevétel
szép puha lesz utána a bőröm, viszonylag sokáig megmarad az illata, de télen nem igazán használom, mert akkor annyira nem vonzanak a citrusos illatok, de tavasszal és nyáron is abszolút kedvencnek számít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 26.

cirrus

2013. január 8.

Nagyon szeretem, ha állandóan nincs is itthon belőle, mindig vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Szaszcow

2012. december 29.

Citrusos, friss illata van, tetszett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Citrusos, friss illata van, tetszett. :)

Incus

2012. november 10.

Egy nyaralás alkalmával szereztem be. Kellemes illata van és sokáig érződik a bőrömön is. Nem bántam meg, mert nagyon is szeretem a narancsos termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Csáprágó

2012. november 10.

Igazi nyári illat. :) Télen kifejezetten visszahozza számomra a nyarat,így zuhanyzás után legszívesebben egy szál nyáriruhában mennék ki az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

jampiangel

2012. október 27.

Talán 1,5 évig folyamatosan használtam ezt, aztán ráuntam az illatára. De tényleg frissítő, talán kicsit vidámabban is szállok ki a zuhany alól a használata után.:) Baba minőség, elégedett voltam vele, jó hogy a színe nem a klasszikus fehér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

g.lindus85

2012. október 17.

MI nagyon szeretjük a családban. Az illata még a páromnak is tetszik. Vannak benne káros anyagok, de azért megéri még venni belőle. Az ára mindenféleképpen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

agica1989

2012. október 16.

Annyira jó az illata és jó, hogy viszonylag nagy kiszerelés. Koliban imádtam, hogy többen megjegyezték, hogy milyen jó az illat, amikor jöttek utánam tusolni! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Reniii

2012. szeptember 2.

Nagyon finom illatú, üdítő a fürdés. Azt hinné az ember, hogy drága, mert Baba, de nem. Olcsó és nagyon jól habzik, ha használod a fürdőpamacsot. Egyetlen egy kicsi bajom van vele, hogy fürdőpamacs nélkül szerintem nem elég habos, csak olyan, mint egy krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.