Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéd összetétele hidratáló összetevőket és olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek.B vitamin komplexet tartalmaz.

pipe

2012. július 31.

Nagyon jó frissítő illata van. Reggel indulás előtt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 31.

Nagyon jó frissítő illata van. Reggel indulás előtt tökéletes.

Lisa2112

2012. július 20.

Nagyon felfrissülök és tisztának érzem magam, ha ezzel zuhanyozom. Kár hogy az összetevői nem valami szépek (ezért vonok le egy pontot), de a kiszerelés nagy, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

varga.stella

2012. július 16.

Úgy gondolom irreális már az áruk a Baba termékeknek. Testápoló nélkül teljesen kiszárították a bőrömet. Ezt egészen addig normálisnak tartottam, amíg ki nem próbáltam a natúr szappanokat. A tisztító hatásuk és az illatuk rendben van, de nálam már csak ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

petracska13

2012. július 1.

Az illata nagyon jó, citrusos-friss, jól habzik, de az én bőrömet nagyon szárította, és annyira az összetevőitől sem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

moonlitnight

2012. június 28.

Szerintem a Babábak már csak a neve baba, kicsit szárított ( én szeretem, ha kicsit szárít a tüsfürdő) az illata nagyon friss, de nem katarzis, de ebből a termékcsaládból talán még ez az egyetlen tűrhető tusi, katarzisnak nem katarzis .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Hibiszkusz

2012. június 27.

Ennek nagyon szerettem az illatát, de sajnos ebben is csak ennyi pozitívum volt. Ugyanúgy szárított, mint a lanolinos tesója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 27.

kawa.kriszta

2012. május 8.

Nagyon szerettük, főleg hogy kisgyerekeknek is használtuk, és semmi irritációt nem okozott. Még mindig ilyen van itthon, de mostmár inkább tusolunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Maniac

2012. május 6.

Narancsos-barackos illata van, de ezt hamar meg lehet unni. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 6.

Narancsos-barackos illata van, de ezt hamar meg lehet unni. Nem szárít.

zsoxcore

2012. május 6.

Nagyon szerettem!! Jó az illata, jól habzik. Nyári illat, viszont azért nem vettem újra, mert szeretem váltogatni a tus-és habfürdőkét az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

matsek

2012. április 28.

Nagyon szeretjük. Viszonylag olcsó, de jó. Engem nem szárít, és fini az illata. Gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.