Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéd összetétele hidratáló összetevőket és olyan gyümölcsök kivonatát tartalmazza, amelyek frissítő, élénkítő hatásukról ismertek.B vitamin komplexet tartalmaz.

barbee77

2012. április 21.

Nagyon szeretem,főleg az illata,mi megfogott elsőre,és ezen felül még hatékony is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Regi108

2012. április 4.

Az egyik kedvencem.Nagyon szeretem.Mind a 2 kiszerelésben(totál ugyanazok egyébként).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 4.

csillag

2012. március 19.

Az én bőrömet csípte, és szárít mintha muszáj volna... Az összes baba tusfürdő közül ez a legrosszabb szerintem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

linda90

2012. február 29.

Szeretem az illatát, de szerintem kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Szeretem az illatát, de szerintem kicsit szárítja a bőrt.

Birdy

2012. február 17.

Mi is egyszer véletlenül habfürdőt vettünk, tusfürdő helyett. Semmi különbség nincs a kettő között... Elvileg ez egy habfürdő, még is a tusfürdőnek is ugyanakkora habja volt. De az illata szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

mankaa

2011. december 3.

Imádom az illatát, amikor akciós mindig megveszem. Gyümölcsös, kellemes, és jó nagy habja van. 1 csillaggal kevesebb, mert vannak habfürdők hasonló tulajdonságokkal jóval kedvezőbb áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 3.

eniko425

2011. december 2.

Én a nagy kiszerelésű tusfürdőt imádom ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

Én a nagy kiszerelésű tusfürdőt imádom ebben az illatban.

aprouleany

2011. november 25.

Volt már ilyen illatú tusfürdőm a Babától, és amikor megláttam egy hete a nagy kiszerelést a leárazott termékeknél, egyből megvettem, de csak itthon vettem észre, hogy nem tusfürdő. Nem szárítja a bőröm, remek az illata, és tusolásnál is jól teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.