Baba

Ár:   893 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. január 20.

Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

diana35a

2013. május 29.

Na, ez a termék kifejezetten büdös. Vegyszer illata van. Viszonylag gyorsan felszívódik, de az állaga is mosószerre emlékeztet és nem egy kézkrémére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Ophelia

2013. május 10.

Lehet, hogy az előítéleteim miatt, de eleve nem volt túl szimpatikus, és nem is cáfolt rá a sejtésemre. Nem voltam elájulva tőle, az "illata" kimondottan kellemetlen, és fura réteget hagyott maga után, egy percre sem tudtam elfelejteni, hogy bekentem a kezem. Sima volt ugyan, de csak úgy, mintha betekertem volna folpackkal.=D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

anita84

2013. március 9.

Valóban nem a legjobb illatú kézkrém,de én szeretem.Hamar beszívódik,és ez nekem nagyon fontos.Utálom a zsíros,fél óráig dörzsölős kézkrémeket.Nekem az illatán kívül teljesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Xinezia

2013. február 16.

Osztom azok véleményét akik szerint ez a kézkrém nem sokat ér... Borzalmas, nem venném meg még egyszer. Szinte nem is hidratál, az illata pocsék... Pénzkidobás maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

kékáfonya

2012. október 26.

Imádom a Baba cuccokat, tusfürdőből semmi mást nem veszek szinte, de ez a kézkrém pocsék. Mint a víz olyan híg. Csak épp fehér, így inkább a tejre hasonlít. Hamar beszívódik, de hatása alig van. Az illata is zavaró, de sokkal inkább az állaga. Nem veszem többet, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

sziszoka

2012. szeptember 27.

Állaga jó,hamar beszívódik,de használtam már jobb kézkrémet is.(pl.:Nivea)Árban elég kedvező.Nem valószínű azért,hogy újra megveszem,mert én is szeretem,ha van illata a kézkrémemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

nimatika

2012. július 13.

Annyira nem jött be nekem,nem hidratál tökéletesen és az illata,mintha megromlott volna,komolyan mondom,pedig sok illatanyagmentes kozmetikumot használtam már,de egyik sem volt ennyire zavaró,általában mind teljesen illatmentes vagy semleges illatú volt.Ígyhát elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

Márti22

2012. július 4.

A kezemre csak is ezt használom, napi 3szor,4szer, és olyan puha tőle, mint a baba popsi =D nem cserélném le semmi pénzért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Orchid

2012. május 16.

Az eddig próbált kézkrémek közül a legjobb. Soha nem bírtam a tenyeremen elviselni egy krémet sem, mert nem szívódott fel, de ennek elég 1 perc és csak azt érzem, hogy puha a kezem mindenhol. A szaga tényleg pocsék, de a hatása kárpótol érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

médea

2012. május 1.

Nagyon rossz szaga lett mindig a kezemen, és az összetevői is rémesek, kár, hogy csak azután néztem meg őket miután már megvettem a krémet. A hidratálás átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil