Baba

Ár:   499   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Ár:   499
Kategória:   Samponok

A Baba gyermeksampon eperkivonatot tartalmaz és különlegesen gyengéd formulája kifejezetten gyerekek számára készült. Kíméletes összetételének köszönhetően nem csípi a szemet. Könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle a gyermek haja. Szemészetileg tesztelt. Bőrbarát pH értékű.

bettina28

2016. december 15.

Én ugyan már nem vagyok gyerek, csak az illata miatt vettem meg mert az összes baba sampon közül ennek volt olyan illata amire azt mondtam hogy elmegy. Sima egyszerű sampon, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Dreamgirl

2016. október 25.

Kislányom imádja, szép fényes lesz tőle a haja, kellemes az illata. Nem csíp, és ez nagy előny amikor egy hároméves egyedül próbál hajat mosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 25.

Patrisah

2016. szeptember 28.

Ez az egyetlen sampon ami jo a hajamra. Es nagyon szeretem kb 5 eve hasznaljuk mar anyukammal egyutt. Szerintem a legeslegjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

BettinaTotika

2016. augusztus 17.

Szeretnék olyan sampont (meg más termékeket is) használni, amiben a lehető legkevesebb vegyszer van. Gondoltam, amit gyerekeknek gyártanak, csak jó lehet ilyen szempontból. Bevallom, amikor vásároltam, nem néztem meg az összetevőket, abban bízva, hogy gyereksampon. Hát most, hogy elolvastam... Egyébként nem is igazán volt jó a hajamnak. A vége száraz lett, és mintha kicsit zsírosodna, szóval nekem csalódás volt. Volt már rosszabb samponom, ezért kap két pontot, de biztos nem vásárolom újra.
Jaaaa! És nekem kicsit csípte a szemem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Jaaaa! És nekem kicsit csípte a szemem. :/

Erina

2016. július 17.

Nagyon kellemes eper illata van. Viszont úgy vettem észre a lányom haján,hogy nem tisztít rendesen és el is nehezíti. Egy ideje már csak áll a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

kati94

2016. június 30.

Nyáron szeretem, amikor nem szeretnék nehezebb sampont használni.Nagyon finom illata van, ami 2 nap után is érződik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

citronella

2016. június 15.

Beleszerettem az illatába,úgyhogy 27éves fejjel megvettem magamnak. A hajam átöblítésére használom,és ezután használom az aktuális tápláló samponomat. Erre egyébként tökéletesen bevált nekem,szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Ella

2016. június 14.

Nagyon jó az illata, szép is lesz a haj tőle, de kicsit olyan, mintha balzsam is lenne benne (vagyis nehezebben szárad meg a haj és könnyebben zsírosodik). A cuki pandás-cicás csomagolásért odáig voltak a lányaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

annushka88

2016. április 12.

Fodraszaim szerint a hajam texruraja pont olyan, mint a kislanyoke, igy gyakran hasznaltunk ra olyan professzionalis termekeket, amik gyerek hajra valoak. Mivel abban a minosegben bevalt, gondoltam kiprobalok egy ilyet.

Felnott hajat ez sajna totol mocskosit, lelapit, mintha balzsammal mosnek hajat, viszont kifesulni meg nem lehet. Valoban nem irrital stb, de az en hajamnak ez nem valo, nem akarom nagyon lehuzni, mert funkciojat tekintve sem nekem valo, de par fokkal tobbet vartam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

nemetha

2015. november 26.

A gyerekeknek évek óta ezt használjuk. Szuper az illata, tényleg könnymentes, és hosszú hónapokig tart egy flakon. Plusz az ára is nagyon jó, mi nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Sucrose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.