Baba

Ár:   499   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Ár:   499
Kategória:   Samponok

A Baba gyermeksampon eperkivonatot tartalmaz és különlegesen gyengéd formulája kifejezetten gyerekek számára készült. Kíméletes összetételének köszönhetően nem csípi a szemet. Könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle a gyermek haja. Szemészetileg tesztelt. Bőrbarát pH értékű.

ribizlizizi

2015. október 22.

Egy eldugott üzletben kerestem bekevernivaló sampont aszkorbinsavas pakoláshoz, és erre esett a választásom. Nem bántam meg. Ugyan csak akkor használtam párszor, meg mikor elfogyott a kedvenc samponom, de elégedett vagyok vele. AZ eddigi babasamponok nem váltak be, viszont ez jó, hogy van "raktáron" nálam, finom az illata és elégedett voltam a végeredménnyel is (bár a kedvenc samponom nyomába sem ér :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

tdorina3

2015. július 29.

Szerettem volna egy gyengéd, kíméletes sampont, ezért választottam ezt. Semmi extrát nem művel a hajammal, de nem irritál, nem zsírosítja a hajam, jól tisztít, és nagyon finom eperillata van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

profectuscat

2015. július 15.

ez egy BORZALOM! Felnőttként használom, mert szerettem volna kíméletes hajsampont, hát a gyerek hajsamponnak annak kéne lennie nem?
MARÉKNYI hajam hullik ki tőle, az egész hajam egy nagy kóc, nem tudom már kifésülni se rendesen (vékony szálú hajam van), nem fényes, nem sima, egy beszürkült nagy kóc lett. Emellett a fejbőröm tele lett pattanásoktól, és viszket nagyon, korpás. Borzalom ez a sampon, hogy lehet ezt gyerekeknek megvenni? keresek valami bi hajsampont, mert már elegem van a drogériásokból!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Dori1997

2015. június 11.

Olyan sampont kerestem amiben kevés vegyszer van, így esett erre a választásom, hiszen a márkát ismerem, gyerekeknek pedig nem hiszem, hogy vegyszerekkel telenyomott sampont fejlesztenének ki. Először nem használt, de utána teljesen elhagytam az előző samponom (ami kifejezetten szárító hatású volt zsíros hajra), és heti egy kókuszolajos pakolással a hajam mesés lett. Könnyű fésülni, fényes, lágy az esése és 3-4 napig kibírja mosás nélkül. Ennek a samponnak jó az illata, jól tisztít és szép színe van. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert nem váltotta meg az életem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

AkInImOd

2015. május 24.

Ilyet egyszer vettem véletlenül, mert nem figyeltem oda, hogy ez gyerekeknek van és nem 2in1. Otthon vettem csak észre, úgyhogy nem felejtettem el balzsamozni. Amúgy szuper illata van, szépen tisztította a hajamat is. Ugyanakkor hamarabb kócosabbá váltam, amikor ezt használtam, így nem hiszem, hogy újraveszem (száraz hajvégekre nem volt jó hosszú távon).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Bnemrita

2014. augusztus 22.

Én ezt használom most a fiam hajára. Jól tisztít, kellemes az illata - bár nem tartós - és az ára is megfizethető, a flakon pedig nagy. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Vivi92

2014. augusztus 21.

A kislányunknak ilyet vettünk. Semmi extra, de a jelek szerint valóban könnymentes, az illata kellemes eperillat - bár nem tartós - és jól tisztít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

zsoxcore

2014. augusztus 19.

Nagyon-nagyon-nagyon finom, eper illata van! Számomra egyáltalán nem műeper illatú. Valóban nem csípi a szemet! Nagyon jól habzik, kíméletesen tisztít, nem szárítja, vagy zsírosítja a hajamat. A hajmosások közti időt nem tolta ki, de nem is gyorsította fel a 'zsírosodási folyamatot'. Nagy plusz pontot érdemel ez nálam, valamint az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Banannie

2014. május 14.

Az illata csodás, bár csak 1-2 napig marad a hajon. A többi samponhoz képest kevesebbet kell belőle használni. Zsíros hajúaknak ajánlom, mert jól szárít. Mellette balzsam vagy hajvégápoló használat kötelező. Én már egy éve ezt használom, nekem nagyon bevált,ezért jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Maryetta

2014. április 23.

Nem nagyon tisztít ez a sampon,és másnap zsíros hatású lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Nem nagyon tisztít ez a sampon,és másnap zsíros hatású lesz a hajam.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Sucrose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.