Baba

Ár:   499   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Ár:   499
Kategória:   Samponok

A Baba gyermeksampon eperkivonatot tartalmaz és különlegesen gyengéd formulája kifejezetten gyerekek számára készült. Kíméletes összetételének köszönhetően nem csípi a szemet. Könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle a gyermek haja. Szemészetileg tesztelt. Bőrbarát pH értékű.

andokmancok

2014. március 16.

ennivalóan finom eper illata van, de sajnos szárítás után nem sokáig érezni a hajon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

SMH

2014. március 4.

Fantasztikus eper illata van (ezért vettem meg), ami a hajon nem érződik =/
A hatása teljesen átlagos - bár nyilván az én felnőtt hajam más, mint a gyerek haj. Az én hajam nem lett se jobb, se rosszabb tőle, ugyan annyi idő kezdett zsírosodni. Viszont csalódtam, hogy az illata nem érződik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Fantasztikus eper illata van (ezért vettem meg), ami a hajon nem érződik =/

Timóótea

2014. március 2.

A napokban vettem egyet kipróbálom milyen hisz ha gyerekeknek van az biztos jó lehet! Csalódtam.. nem krémes ezért többet kellett használnom belőle és a hajamon se éreztem hogy puhább könnyebben fésülhető lenne.. a balzsamozás elengedhetetlen mellette!! pozitívum hogy nagyon kellemes illata van! Nem veszem újra!!!

Up.:végül megbarátkoztunk:) annyira nem rosz de száraz hajra nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Up.:végül megbarátkoztunk:) annyira nem rosz de száraz hajra nem ajánlom!

Laura19

2014. március 2.

Nekünk is nagyon bevált. Mindig tartok itthon egy flakonnal belőle. Mindenki használja. Legtöbbször én, néha a lányaim és a férjem. Isteni, epres illata van. A flakon aranyos. Jól tisztít, könnyű utána kifésülni a hajat. Csillogóvá, puhává teszi azt. Minket nem érdekel, hogy gyereksampon. Szeretjük és pont. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

renci011

2014. február 9.

Kicsit szárítja a hajat, de az illata kárpótol. Nem várok tőle nagy csodákat, ugyanis gyerek sampon, de az eper miatt nem tudtam otthagyni a boltba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

cslb

2014. január 6.

nagyon kellemes illata van és ez aztán nyikorgósra tisztította a hajam ami miatt nagy plusz jár neki :) valóban elengedhetetlen a balzsam mellette, de összességében nagyon jó kis sampon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Mozart

2013. november 29.

Csodálatos illata van és nagyon puha lett tőle a hajam. Mindennap vasalom a hajam úgyhogy sajnos neki ez a sampon nem elég. Ennek ellenére mindig van itthon belőle, mert tényleg nagyon jó illata van és ha néha ezt használom mindig feldobja a kedvem és egész nap a hajamat szagolgatom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

jetroh

2013. november 22.

Jól habzik,kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Jól habzik,kellemes az illata.

fomnaba

2013. november 19.

Nagyon nem krémes, a száraz hajra szerintem nem jó. Most tusfürdőként alkalmazom, kicsit mű az illata, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Yubiri

2013. augusztus 20.

Finom az illata a flakonban, a hajamon már kevésbé érzem. Hogy csípi-e szemet, inkább nem próbálom ki :-) De nem győzött meg a sampon, én azt várnám tőle, hogy a hajtövem frissebb legyen. Egy teljesen átlagos sampon. Balzsamozást igényel a sampon után a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Sucrose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.