Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 1.

Kategória:   Testápolók

A Baba mélyhidratáló testápoló a szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

csibe0704

2015. október 16.

Termék tesztelésen jutottam hozzà a TRND-n keresztül. Egyszerűen imàdom! Az illata mesés, az àllaga nem zsíros és remekül hidratàl! Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

nikittta

2015. október 16.

Néhány napja használom.És nagyon jó véleménnyel vagyok róla.A száraz bőröm szépen hidratálja, használat után nem ragad és az illata is kellemes.Ára teljesen baráti :-) Köszönöm trnd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Brekikri

2015. október 16.

Néhány hete próbálgatom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ajánlom. Gyorsan beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőr, kellemes illat, Nagy kiszerelés, kedvező ár.Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

fecsine

2015. október 2.

Én is tagja vagyok a trnd csapatnak, egy hete tesztelgetem, és csupa pozitív tapasztalataim vannak. A testápoló állaga pont jó, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, kellemes az illata, amit tartósan lehet érezni. Nagyon jól hidratál, nagy kiszerelése van (400 ml), ami sokáig elég, mert kevés kell belőle. Egy jó darabig biztosan ez lesz a kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

turningtotheblue

2015. október 2.

Egy hete használom, trnd projekt keretében jutottam hozzá, hát elmondani nem tudom mennyire szeretem! Nem ragad, gyorsan beszívódik, jól hidratál, az illatáért odavagyok, ha csak a kezembe kerül, képes vagyok akár fél óráig is csak szagolgatni:) Ha egyszer valaha elfogy (mondjuk nem sok esélyt látok rá:D),100%, hogy újraveszem:) A projekt ugye úgy néz ki, hogy 10 db 20 ml-es mintát tovább kell adnom, már mind gazdára lelt, és mindenki imádja:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 2.

Lyla

2015. szeptember 30.

Tápláló testápoló, inkább télre használom vagy ha nyáron egyszer-egyszer nagyon kiszárad a bőröm. Kellemes illata van, bár az Avon zabos testápolóját én egy egész picit jobban szeretem. Viszont ár-érték arányban a Baba nyert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Zizikapitany

2015. szeptember 27.

A trnd-től kaptam lehetőséget a termék tesztelésére. Mindenkinek ajánlom, az oldalt is, meg a testápolót is. Az illata nekem nagyon tetszik. Könnyen beszívódik és nem ragacsos. Selymesen puha lesz tőle a bőröm. Még másnap is érzem az illatát. Az ára is szuper és a 400 ml jó sokáig kitart majd. Ha elfogy a teszt termékem, tutira ilyet fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

tulipánfa

2015. szeptember 23.

Nagyon jó áron lehet kapni, könnyen beszívódik és jól hidratál. Az illata viszont nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

GNóri

2015. szeptember 16.

Szerintem ez a legjobb Baba testápoló. Szuper a hidratáló hatása, kellemes a textúrája, hamar beszívódik, és nekem az illata is tetszik. És bár nálam nem okozott irritációt, nem adhatok sok csillagot a ronda összetevőkkel rendelkező Baba krémeknek. Annyira gáz, hogy a Baba név, és a megható idilli családi gondoskodás képe mögé bújva is ilyen összetevőket pakolnak a krémekbe:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

mujerconfused

2015. szeptember 13.

Az illatával nem vagyok kibékülve, de ezt leszámítva szuper. Tartósan hidratál, gyorsan beszívódik és még az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.