Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 1.

Kategória:   Testápolók

A Baba mélyhidratáló testápoló a szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

lia0000

2017. december 15.

Nagyon megutáltam!! :( Eleinte imádtam az illatát, első 2 alkalomnál még tök jól elhasználgattam, majd egyszer csak ragadni kezdett mint a méz! Az egész testemen egy undorító ragacsos réteg képződött, amit valószínűleg a pizsamám szívott be a bőröm helyett.... Nem hidratált eléggé, néha már ott tartottam, hogy inkább vakaróztam egész este, mintsem ezzel kenjem magam! Az illatát is megutáltam. Az összetevőkről ne is beszéljünk.. Teljes pénzkidobás, mert semmire se volt jó! Se kézre, se arcra, se lábra, se szájra nem tudtam kenni, hála a ragacsosságnak! Sajnos 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

OrsK

2017. december 6.

Nálam bevált. Kellemes az illata, nem túlzó. Puha lesz utána a borzasztóan száraz bőröm és nem ragad! Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

postareb

2017. november 21.

A kakaóvajas tesója nem vált be, így gondoltam kipróbálom őt. Sajnos ő sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, amit szerettem volna. Az illata nagyon tetszett és először azt hittem, hogy megfelel, de sajnos két nap után kipirosodott a bőröm tőle.

Egyedül az illata miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Egyedül az illata miatt adok két csillagot.

viziadri91

2017. október 31.

Nem azonnal, de heti 2-3 alkalommal használva elképesztő puha bőrt eredményez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Nem azonnal, de heti 2-3 alkalommal használva elképesztő puha bőrt eredményez

breku

2017. október 3.

Egy olcsóbb testápolót kerestem, ami mégis hidratál. Nagyon szeretem, kellemes az illata, gyorsan beszívódik, és jól ápol. Azt nem mondom, hogy ihepuha lesz tőle a bőröm, de érezhetően kevésbé száraz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

cukicsajszi

2017. szeptember 16.

Nekem ő a tökéletes testápoló. Mindig újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Nekem ő a tökéletes testápoló. Mindig újra veszem!

Dolores

2017. július 19.

Kellemes az illata, nagyon jól hidratál, hamar felszívódik és még nyáron sem vagyok tőle ragacsos. Ár-érték arányban az egyik legjobb, amit csak ajánlani tudok még azoknak is, akiknek érzékeny a bőrük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

XiaoBai

2017. május 22.

Imádom, hogy azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, helyette pihe-puha lesz a megviselt, repedezett bőröm. Tetszik az illata is, krémes, kicsit édeskés, de nem tolakodó. Ennyi pénzért pedig igazán nagy kiszerelést kapunk. Csak az a sok parabén ne lenne benne... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

nsara01

2017. május 3.

Pár hónapja vettem, mert nagyon kiszáradt a bőröm, főleg így a téli hidegben és egy jól hidratáló testápolót kerestem. Nekem a baba termékek mindig is nagyon jók voltak ezért választottam ezt és nem csalódtam. Nagyon jól hidratál, nagyon jó illata van, picit talán "vastag" de én szeretem mert olyankor nem érzem úgy mintha hogy ezer kis darabra törne a bőröm :) Szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

JudithBeauty

2017. május 1.

Ez a testápoló most nagyon bevált! Legutóbbi Baba testápolós vásárlásom - a kamillás - csúfos véget ért, de ezt annyira dícsérték, hogy sokkal jobb, hogy ki kellett próbálnom. Azt kell, hogy mondjam, nem bántam meg.
Nagyon jól hidratál, sűrű állagú, de jól beszívódik. Kifejezetten az én száraz bőrömre való, és nem okoz allergiás reakciót sem. Nyáron, a nagy melegben nem ezt fogom használni, de ha újra akciós lesz, meg fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.