Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 1.

Kategória:   Testápolók

A Baba mélyhidratáló testápoló a szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

njudit95

2017. március 28.

Nagyon szeretem az összes Baba testápolót, nekem teljesen beváltak. Ez a termék is jó illatú, hidratálja a testet.
Pozitívum: állag, hidratáltság
Negatívum: jobban szeretem az egyszerűbb, természetesebb illatokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Pozitívum: állag, hidratáltság
Negatívum: jobban szeretem az egyszerűbb, természetesebb illatokat

Lis

2017. február 21.

Rendkívül száraz a bőröm,de ez a krém az eddigi legjobb,amit kipróbáltam. Nem is tudok más mondani róla, csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

etoc

(!)
2017. február 12.

Trnd-n keresztül kaptam, és nagyon hálás vagyok érte. Ennyire jó testápolót még nem használtam. Rendkívül kiadós, hiszen 400 ml-s, felhasználóbarát a tubusa, egyszerű adagolni. Sűrű krémes, viszont rendkívül könnyen kenhető és egy szempillantás alatt beszívódik, se nem ragacsos, se nem vizes utóérzetet nem hagy. A bőrt helyrerakja, puha lesz és érezhetően hidratált. Isteni természet-illata van, nagyon szeretem. Azt hiszem, igazi univerzális testápoló, ugyanúgy megállja a helyét nyáron is, nem csak a hűvös időben. Remélem a család többi tagja is hasonló élményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Sunnyvagyok

2017. február 11.

Időnként mindig visszatérek a Baba termékekhez, ha olyanom van!
Ezt a testápolót még nem próbáltam azelőtt, de nagyon tetszett az illata, így gondoltam teszek egy próbát.
A hatása hozza a szokásos Baba minőséget, könnyen kenhető, viszonylag könnyen beszívódik, a bőröm szereti, puha lesz tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Időnként mindig visszatérek a Baba termékekhez, ha olyanom van!

Macska27

2017. február 7.

Kellemes az illata. Gyorsan, maradéktalanul beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön felvitel után és jól hidratál. A kiszáradásra hajlamos bőrömet szépen rendben tartja rendszeres használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Vicus

2017. január 29.

Anyukám odavan érte, így néha én is használom. Az illata nem tetszik, és a csomagolása sem. A hatása viszont szuper! Nagyon puha lesz tőle a bőröm, de emellett könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Kesudio

2017. január 21.

Kellemes illata van, kár hogy nem erősebb, így nem sokáig érezni. Állagra pont olyan amit szeretek. Elég híg, de nem folyik. Nagyon könnyű kenni, és azzal lendülettel be is issza a bőröm és puha, selymes utána. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, és jól hidratál, bár szerintem extra száraz bőrre kevés. Maga a termék 5 csillag, imádom, viszont a teteje, hááát nem záródik valami passzentosan, és nem rossz terméket fogtam ki, mert végigpróbáltam az összeset a boltba, és mindegyik elég lazán záródott, szóval nem egy életbiztosítás táskába (mondjuk utazáshoz) betenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Chantall

2017. január 11.

Ud:
Egy kis kilengés után visszatértem hozzá, eddig nem találtam jobbat! Esti felkenés után szuper puha lett a bőröm reggelre. Lehet mégsem olyan megtévesztő a mélyhidratáló jelző...? Könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik, jó illatú...végülis mit vàr még az ember egy testápolótól?

Másodszor vettem már meg. Kellemes, tiszta illat, nem tolakodó, mint a kakaóvajas. Gyorsan beszívódik, nem ragad.
Nem zsíros, inkább vizes alapú, így a mélyhidratáló jelző nem igazán helytálló. Extra száraz bőrre szerintem kevés.
Összességében elégedett vagyok, mint az összes Baba termékkel, amit kipróbáltam, legyen az testápoló, sampon vagy tusfürdő. Én az arcomra is ezt használom, arckrém helyett, sosem pattog ki tőle.
A kiszerelése jóval nagyobb mint a többi testápolónak,így ez az ár teljesen korrekt érte.

A kicsit megtévesztő leírás ellenére is megkapja az 5 csillagot, mert az én bőrömre teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Ud:

Cseni

2017. január 9.

először az illata fogott meg (a boltban), aztán használat közben derült ki, milyen gyorsan beszívódik, nem túl zsíros és milyen klasszul hidratál. többször újravettem már, nálam nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

veronika87

2017. január 3.

Nagyon megtetszett ez a krém, belopta magát a szívembe az illatával, a hatásával és az állagával. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és nagyon-nagyon jól hidratál. Szóval imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.