Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 1.

Kategória:   Testápolók

A Baba mélyhidratáló testápoló a szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

eszcsy96

2016. január 12.

Szeretem, kellemes az illata, hamar beszívódik és jól hidratál. Nincs nagyon száraz bőröm, általános hidratáló testápolónak teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

Hópihe2011

2015. december 28.

Nem szerettem volna drága testápolót venni,s mikor megláttam ezt a drogériában,megillatoltam,s úgy döntöttem kipróbálom.Nagyon jól hidratál,gyorsan felszívódik,s kellemes az illata.Örülök,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

shizuka

2015. december 14.

Kuponom volt hozzá, és mivel manapság elég száraz a bőröm, gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg! Meglepően jó krém, ráadásul kevés kell belőle, tehát jó sokáig elég. Az illatát először kicsit furának éreztem, de megszoktam, már kifejezetten tetszik :) Gyorsan beszívódik, utána a harisnyát is fel lehet húzni, nem csak nyúzni :D Újra fogom vásárolni, ez biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

vivienne30

2015. december 7.

Falusi kisboltokban nem túl széles a kozmetikumok kínálata, így kb. muszájból vásároltam. De kellemes csalódás volt, első használatra szerelem. Nagyon hamar beszívódik, nagyon jól hidratál, az illata nagyon kellemes, és nagyon jó az ár-érték arány!!! Favorit!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

SzellGreta

2015. december 4.

Hihetetlen hamar beszívja a bőröm. Ez az ami a legjobban tetszik benne. Nem rossz a hidratálása, de nem is a legjobb és nekem ez a legfontosabb szempont :) 4 csillagot megérdemel, de van ennél jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

vzsm02

2015. december 4.

TRND jóvoltából ismertem meg, nekem annyira nem jött be, nem tart sokáig a hidratálása és az illata sem lett a kedvencem, lehet, hogy ezért a véleményért nem kerültem be több projektbe ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

dorottyaw

2015. december 4.

Tényleg nagyon jól hidratál, kellemes az illata. A hideg időkre eddig nem találtam jobbat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Adri95

2015. november 17.

Akciósan találtam rá,gondoltam kipróbálom :)
Nekem nagyon bevált, gyorsan beszívódik és jól hidratál :)
Illatát meg nagyon szeretem :)
ha elfogy tuti újra veszek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Akciósan találtam rá,gondoltam kipróbálom :)
Nekem nagyon bevált, gyorsan beszívódik és jól hidratál :)
Illatát meg nagyon szeretem :)
ha elfogy tuti újra veszek :)

angelcare

2015. november 17.

Sokáig gondolkodtam a megvételén.Az illata volt ami visszatartott.A tubusból illatolva én sárgadinnyére asszociáltam -amit ki nem állhatok.Végül a sok pozitív vélemény nyomásának engedve megvettem.Érdekes módon bőrre felkenve rajtam púderes virágillatú lesz.( Érdekes váltás de mindegy is).A lényeg hogy jól hidratál,gyorsan felszívódik.Nem hinném hogy ez lesz életem testápolója de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

kovacsrekaa

2015. november 11.

Tipikus, szamomra nem tetszo puderes baba testapolo illatu.
A borom viszketese el is mult tole. Viszonylag gyorsan fogy. Nem fogom ujra venni, de egy probat megert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Tipikus, szamomra nem tetszo puderes baba testapolo illatu.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.