Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Aloe Vera tusfürdő Aloe Vera kivonatot tartalmaz, mely közismerten nyugtató és hidratáló hatású.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Kicsijó

2014. december 10.

Hát nekem valahogy nem jött be!Elég furcsa amikor elkezdek vele mosakodni!Az illatával nincsen bajom szerintem jó!Viszont nekem nagyon kiszárította a bőröm pedig nem szabadna neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

miramiruska

2014. szeptember 5.

Hát, én nem szeretem az illatát, és ráadásul nehéz lemosni, sikamlós érzést hagy maga után, nem szeretem. Szárítani nem szárít, de vettem másikat, mert nem szívesen nyúlok érte. Viszont a párom ha átjön, mindig ezt használja, neki bevált. Szóval fogyogat azért, nem volt teljes pénzkidobás. Én szívem szerint 2/3-ot adnék, de mivel a párom imádja, legyen egy nagyon gyenge 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Gonoszboszy

2014. augusztus 8.

Nagyon szeretem, mostanában ennek az illatáért vagyok a leginkább oda. A többi baba tusfürdő is jó, de ez a legjobb. Jól habzik, remekül tisztít, nem szárít, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

scisneros

2014. augusztus 1.

Tetszik az illata, jól habzik, de semmi több. Használata óta újra előjött az ekcémám, aminek 13 évig nyoma sem volt. Kár, hogy minusz csillagot nem lehet adni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Eszty

2014. július 22.

Kedvencem. Tisztít, hidratál, nem irritál, és az illata isteni és tartós. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Kedvencem. Tisztít, hidratál, nem irritál, és az illata isteni és tartós. :)

kissbarbara1990

2014. május 14.

Finom illata van, rendesen habzik és alaposan tisztít. Szárított rendesen, ettől is viszketett a bőröm mint a többi Baba tusitól :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

AnkaBianka

2014. április 3.

Nekem az illata mennyei, avokádó és aloe vera mániás vagyok, nagyon szeretem. Fürdő"pamacsra" öntöm, azzal nagyon jól habzik, rendesen tisztít. Mondjuk nálam a víz eléggé szárítja a bőröm fürdés után, de Baba Aloe Verás testápolót is használok mellé, az eredmény szép, sima, puha, hidratált, friss és üde bőr. Az illata sokáig tart (imádom, amikor a párom hozzám bújik és beleszaglászik a nyakamba és azt mondja, milyen finom az illatom ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

little lady

2014. március 8.

Sokáig elég.Nagyon puha és hidratált bőr az eredmény.Mondjuk az illata nálam nem befutó, de ennek hatására nagyon megszerettem a Baba tusikat.Illata miatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Ciánka

2013. december 24.

Nyáron használtam, jó friss, hosszantartó illata van, és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

csengemandula

2013. december 16.

ez az egyetlen baba tusfürdő, amit kifejezetten szeretek, elég sűrű, az illata kellemes és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology