Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Aloe Vera tusfürdő Aloe Vera kivonatot tartalmaz, mely közismerten nyugtató és hidratáló hatású.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Reni91

2013. november 16.

Szinte minden baba tusfürdőt kipróbáltam már, nagyon szeretem is őket, nem szárítja a bőrőm, és tartós az illatuk is! Ennek az avokádósnak az illata nagyon nem jött be, de más illatban szívesen vásárolom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Eszter a panda

2013. november 9.

Nagyon jó tusfürdő! Nekem tetszik az illata, mert nem túl tömény és émelyítő. Nekem puhítja a bőrömet és eloszlatni is jó, mert elég sűrű. Tényleg nagyon krémes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Hettii

2013. október 7.

Jó kis tusfürdő. Sűrű, krémes, szépen habzik. Az illata kellemes, de nem ér fel a kakaóvajas Baba tusfürdőével. Jól hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Laura19

2013. szeptember 12.

Egyszer eléggé kiszáradt a bőröm, és szinte semmi nem segített. Ekkor vette meg Anyukám ezt a tusfürdőt. Együtt használtuk, mivel igen nagy. Nekem nem tetszett az illata, mert az aloe vera és az avokádó elég rossz párosítás. De ezt eltűrtem, mert gondoltam segít majd. Hát...kicsit puhított a bőrömön, de nem annyira, mint vártam. A többi Baba tusi sokkal jobb, ez elég gyenge lett. Végül Anyukámra várt a feladat, hogy elhasználja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

black_cico

2013. augusztus 13.

nem kéne lecserélni a képet? a Baba tusiknak már egy éve új dobozuk van :) ezt a példányt pedig Pároméknál sikerült csekkolni strandolás után és meg kell, h mondjam nem vártam tőle sokat, se illatra se hatásra, de meglepően jó volt minden szempontból.
egy kellemes, üde illat, amely fürdés után is megmarad, és olyan fincsi, selymes, hidratált, de ugyanakkor rendkívül tiszta lesz a bőr tőle, h meg is lepődtem! lehet veszek egyet magamnak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

calendula88

2013. augusztus 6.

Nem írok róla kisregényt. Egyszerűen szuper.:) Az illata is valami isteni. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

chili-p2

2013. július 29.

Nagyon szeretem a baba termékeket, ezért a tusfürdőért viszont nem vagyok oda. Az illata nagyon kellemes, ezért vettem meg. Viszont nekem pont azzal van bajom, amit itt többen dicsértek. Utálatos, hogy ha többet kenek fel picit, alig tudom lemosni, teljesen a bőrömre tapad. Egyébként más bajom nincs vele, nem szárította ki a bőröm, de maradok a könnyedebb, nem krémes baba tusfürdőknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 29.

rowan

2013. július 24.

Régebben próbálgattam a Baba tusfürdőket, de egyik sem vált be olyan nagyon. Jó-jó, de az én bőröm szárítja mind. Ez is. Ha olcsóbb lenne, több csillagot kapna. Nagyjából csak a finom illatát tudom a javára írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

LovasBabi

2013. július 15.

Szintén nagyon elégedett vagyok vele! Remek áron, remek minőség! Nekem átment a tesztemen, azaz lábborotváláshoz is tudom használni, jól csúszik rajta a borotva, és nem lesz száraz utána a lábikóm:) Még fontos szempont nekem, hogy sűrű állagú, krémes! És az illata nagyon megfogott, nehéz körülírni joghurtos, tejes, lágy illat. Én az olívás Palmolivet váltottam rá, és szerintem tud annyit, ahhoz hasonló nekem. Bátran ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

jns.melinda

2013. június 3.

Nagyon szeretjük. Kedvenc baba tusfürdőm, magamon is, másokon is. Szerintem uniszex az illata is, párom is szívesen használja és az áráért nagy mennyiséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology