Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Aloe Vera tusfürdő Aloe Vera kivonatot tartalmaz, mely közismerten nyugtató és hidratáló hatású.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Kati04

2013. június 3.

Finom illata van, krémes állagú és nekem egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Jól habzik, megfelelően tisztít. Ez a kedvenc baba tusfürdőm, a nagy kiszerelés árban is kedvező és hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

szuperninaa

2013. május 7.

A kedvenc Baba krémtusfürdős illatom, annyira de annyira finom, ha épp Babát veszek, akkor csak ezt a fajtát választom. IMÁDOM <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Lyah

2013. május 1.

Nekem elsőre minden Baba tusfürdő szárítja a bőröm, aztán később hozzászokik. Ennél ez nem volt, nagyon tetszik, nem kell mindenáron testápolóznom utána, pedig rendszerint megveszek rögtön zuhany után, hogy bekenjem a lábszáram annyira száraz. Miniszabira hoztam el, itt próbáltam ki, és elfelejtettem arcmosáshoz hozni valamit, de erre a néhány napra ez is pont meg fog felelni, semmi gondot nem okoz eddig. Nem csodaszer, de nem tudom, egy tusfürdő mitől lehetne az, ennek semmi rossz tulajdonsága nincs eddig számomra, ezért 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

fayless

2013. április 16.

Nem is rossz, viszont amikor a sminket lemosom vele, akkor vigyáznom kell, nehogy a szemembe kerüljön, mert csíp, mint az állat...Ár/érték 4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

timity

2013. április 6.

Nem szeretem a Baba termékeket! Iszonyatosan szárította a bőröm, és "emellé" még viszkettem is.. Sajnos ezek az új dizájnos márkatermékek már nem azok amiért eredetileg ki lett találva. Pl. ezek után nem hogy babákra, de magamra sem használnám soha! Tudom, hogy célzottan férfiaknak és nőknek is vannak termékeik, de akkor is borzalmas. (szintetikus parfüm, habzást elősegítő felületaktív anyagok..) Valamire mindenképpen rosszul reagált a bőröm.. Az illata amúgy jó, de ezen kívül mindenre 0 pontot adnék! Marad az 1-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

szlilla

2013. március 31.

Csakis Baba termékeket használok fürdéshez, sosem csalódtam bennük, de ez a változat viszi magasan a prímet. Nagyon jó illata van, az állaga szintén bejön és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

bendee91

2013. március 30.

Annyira jo kremes...ahogy nyomom ki a kezembe csak nezek...jo erzes.:) maga a furdes is..csan amikor mosom le ugy erzem mintha szaritana. Ez egy kicsit fajo pont.://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

lulley93

2013. március 18.

SOHA ne gondolkozzatok ezen a tusfürdőn! Nekem és a páromnak is szétmarta a hónaljunkat másnap reggelre, hónapokig kellett körömvirággal kenni, mire helyrejött. Konkrétan lemarta a bőrt. Iszonyatosan fájt. Egy ismerősünkkel is ugyanez történt ettől a tusfürdőtől. SOHA!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

tjútor

2013. február 18.

Nagyon szárítja a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Nagyon szárítja a bőröm!

2013. január 27.

Jó az illata, krémes az állaga, nekem nem szárítja a bőröm, a sminket is szépen lehozza.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology