Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Aloe Vera tusfürdő Aloe Vera kivonatot tartalmaz, mely közismerten nyugtató és hidratáló hatású.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bajbee16

2013. január 16.

Én most ezt használom és nagyon tetszik az illata(bár nekem avocado+aloe vera van de lehet ugyanolyan..)de kicsit mintha szárítaná a bőröm.Ezért csak 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

gilmorelany

2013. január 6.

Illata 5os,de nekem szaritja a boromet...pedi nem szokott ezzel bajon lenni :-( de az allaga is jo,sokaig kitart,testapokot kell ugyan hasznalnom,de azert megkapja a 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

dobi

2013. január 4.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg. Télre tényleg tökéletes, nem szárít és imádom, hogy ennyire krémes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

orchidea8627

2012. december 17.

Isteni, jó sűrű, krémes, szinte olajos.
Nem szárít, nem viszketek utána, még télen sem, pedig mostanában borzasztó száraz lett a bőröm.
Remek darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Isteni, jó sűrű, krémes, szinte olajos.
Remek darab.

siss

2012. december 5.

Ennek az illata számomra nagyon durva.A boltban megillatozva tetszett,de a legelső használat a legutolsó is volt egyben.Valami iszonyatosan erős parfümös illat,amitől fuldoklik az ember.Brrr.A család elhasználta,de még úgy is utáltam az illatát amikor megéreztem.Csalódás volt nagyon.Állagra jó,krémes,de ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Doma

2012. november 8.

Nekem az illata nagyon tetszik, főleg az, hogy sokáig érezhető napközben is. Bár a baba termékeknek mind hasonló és hosszantartó az illata. Az utcán is érezni lehet, ha valaki baba-t használt:-) jól habzik, de szerintem nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

CukorBorso89

2012. november 1.

Soha többet Baba tusfürdőt :S Folyton kiütéses leszek tőle, tele lesz testem óriási, vörös foltokkal,pedig annyira nem is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

jampiangel

2012. október 27.

Számomra kellemetlen az illata de a hatásával semmi gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

jampiangel

2012. október 27.

mili

2012. október 16.

Szeretem az illatát, az állagát, tökéletes tusfürdő lenne, ha az összetételén kicsit változtatnának. Nem szárítja a bőrt, az ára is tűrhető. Már sokszor vásároltam, és fogom is, ha már nem nem lehet majd kapni a Balea sárgadinnyés tusfürdőjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology