Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2017. november 12.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A zöld teával és citromfűvel gazdagított Baba Sampon Zsíros hajra gyengéden távolítja el a szennyeződéseket.  A tisztaság hosszantartó érzését, fényt és kellemes citromos illatot kölcsönöz hajának.

s_kitty

2013. április 20.

Elkezdtem használni a nagyon zsíros hajamra és nekem csodaszer volt, isteni finom illat stb..
Aztán a második flakon felénél kezdett megváltozni a dolog, zsírosabb lett a hajam mint volt, minden jó tulajdonsága elszállt. Nagyon sajnáltam mert olcsó volt és jó, ezért nem dobtam ki a maradékot ami a flakonban maradt. Most újra elkezdtem használni és megint tök jó..
Hát én ezt nem értem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 20.

Hát én ezt nem értem :D

sarkanyoslany

2013. március 25.

Én is két naponta mosok hajat, mert hamar zsírosodik, de nagyon szeretem. A hajmosás időtartamát nem nagyon sikerült ennek sem kitolnia, de eddig sajnos egyetlen samponnak sem. Jól habzik, jó az illata, tisztának érzem a hamosás után a hajamat és ár-érték arányban bevált. Már harmadszor veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Ivi!

2013. január 27.

Évek óta ezt használom nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszú zsíros hajamra használom. Sokáig keresgéltem mindenféle márkákból, sok jó is volt először...aztàn pár hónap használat után már semmire sem voltak jók, mintha hozzászokna a hajam. Na ezzel nincs így!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

b.niki

2013. január 22.

Hosszú, hátközépig érő hajam van, így sajnos nem engedhetem meg magamnak a drágább samponokat, hiszen nagyon sokat elhasználok egy-egy hasjmosás alkalmával. Az olcsóbbak közül ez a Baba vált be a legjobban, nagyon megszerettem. Az illata is kellemes, jól habzik, minden szempontból megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Nicu

2013. január 16.

Tetszik az illata, jól tisztít, de másnap estére iszonyatosan zsíros lesz tőle a hajam, viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

kivina

2013. január 9.

Gondoltam kipróbálom, hátha jó a zsíros hajamra, amit legszívesebben minden nap megmosnék a zsírosodás miatt. Eddig jó, 1 nappal talán ki tudom vele tolni a hajmosást. Nem kell utána balzsamozni, nem szárít és nagyon kevés is elég belő mert jól habzik. eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

timee87

2013. január 9.

Félve vettem meg a sampont, mert végre szerettem volna egy olyat venni, amitől 2 nap után nem lesz zsíros a hajam. Pozitívan csalódtam benne, 4. napja bírja a hajam zsírosodás nélkül.
Az illata kellemes, kifejezetten tetszik, az ára is megfizethető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Az illata kellemes, kifejezetten tetszik, az ára is megfizethető. :)

Gracelle

2012. december 16.

Csak ilyen sampont használok már jó ideje, mert ár érték arányban totálisan verhetetlen. Az illata is jó, citrusos, friss. Nem az a nagy szerelem, de samponnak tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

cser.bernadett

2012. november 14.

A barátom vette magának és a végén én is rászoktam. Páros hajmosáshoz is tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Drazsé

2012. október 28.

Én szeretem, mert nem az a nehéz krémes sampon, amiktől már a frissen mosott hajam zsíros hatású. Én egy héten 2x mosok hajat, és vasárnaptól szerdáig jól kibírja a hajam, nem zsírosodik. Egy hibája talán, hogy nekem sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract