Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2017. november 12.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A zöld teával és citromfűvel gazdagított Baba Sampon Zsíros hajra gyengéden távolítja el a szennyeződéseket.  A tisztaság hosszantartó érzését, fényt és kellemes citromos illatot kölcsönöz hajának.

Zsófeee

2012. augusztus 28.

Csatlakozom az előttem szólókhoz nekem is nagyon bevált ez a sampon!! 3 napig mindig kibírja a hajam és csak utána kezd el zsírosodni. már vagy fél éve használom és nagyon szeretem az illatát nagyon kellemes. Az ára pedig nagyon kedvező ennyit bőven megér nekem utána én szoktam balzsamot használni de nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

csernusbrigi

2012. augusztus 10.

Fodrászom ajánlására próbáltam ki ezt a sampont 2-3 évvel ezelőtt és azóta is ezt használom. Gyorsan zsírosodó hajam 2 nap helyett 3-4 napig is bírja. Szeretem még benne, hogy vékony szálú hajamat képes megdúsítani, fejbőröm pedig felfrissül a mosás során. Az illata is hasonlóan friss, kellemes. Én kifejezetten kedvelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

sziszus_

2012. június 29.

Nekem nagyon bevált!
A hajam selymes és finom illatú lett tőle, ráadásul 6! napon keresztül bírta mosás nélkül (3 naponta szoktam). Akkor is inkább a nyári meleg miatt mostam már meg mert jól esett, nem pedig mert zsíros volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Nekem nagyon bevált!

deminem

2012. június 11.

Nekem talán még jobban zsírosodott tőle a hajam...mosás után még szép volt, második napon viszont már kezdett romlani a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

hopihecske

2012. május 15.

Uhh...vakaróztam tőle , mint a bolhás kutya :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Uhh...vakaróztam tőle , mint a bolhás kutya :S

zsoxcore

2012. május 6.

Ezt használom egy ideje. Kétnaponta úgyis kell mosni a hajam, és nem számít, ha 1000 Ft-os sampont, vagy 3-4-500 Ft-osat használok. Ezzel már nem foglalkozom.

Használata után balzsamot kell használnom, mert eléggé 'csikorgós' a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Orchid

2012. április 25.

Ez a sampon egy vicc. Inkább mosogatószerként kéne árulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Ez a sampon egy vicc. Inkább mosogatószerként kéne árulni.

szandracska

2012. március 25.

Csalódás ez a sampon......... Ahelyett, hogy csökkentené a zsírosodást, még inkább növeli. Este mikor megmosom, szép, tiszta, illatos a hajam, de reggelre, olyan, mintha hetek óta nem mostam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

lucacica

2011. december 3.

Jobban zsírosodik tőle a hajam. Szerintem csak fokozza a faggyútermelést, semmit nem ér. Mosás után szuper tiszta érzés, de másnap már zsíros lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

fatime

2011. július 31.

A fodrászom ajánlotta a zsíros hajamra, sokáig használtam hogy hátha segít de nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract