Baba

Ár:   399-689 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2014. július 23.

Ár:   399-689 Ft
Kategória:   Tusfürdők

A gyömbér frissítő hatása és a vadszeder fanyar, kissé édeskés illata jellemzi az igazi, modern férfiaknak szánt új Baba tusfürdőt.

Kiszerelés: 400 ml

Zsolt8912

2018. május 27.

Számomra is meglepően jó a termék, mert az eddigi tusfürdők nekem valahogy nem jöttek be. Az illata kellemes, vibráló és felpezsdítő. Hatása is jó, mert hosszan tart. Hajon nekem is plusz meglepetést okozott, mert a fejbőrnél is kellemesen bizserget és nem korpásodik utána :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Bogica92

2018. március 16.

Nagyon imádom az illatàt, baràtomnak valahogy nem jött be, én folyton vele fürödtem, pedig imàdtam volna nem magamon szagolgatni hanem rajta. Kimostam egyszer a hajam vele és hihetetlenül jó állaga és fénye lett tőle. Nem is értem, mi nők, megvásárolunk és kipróbálunk mindent, belőlünk élnek a drogériàk, és nagyon nehezen talàlunk olyan szuper termèket, mint amiket a férfiaknak legyártanak, és nàluk egy tusfürdő áll csak a kàd szélén..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Gigi81

2018. február 13.

Férjem használta de nagyon szárította a bőrét, így lecserélte. Illata jó, kissé erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

bubilany

2017. december 20.

Párom használja ezt a tüsfördőt és teljesen odavagyok az illatáért! ...és bevallom a tusfürdő színéért is odavagyok!
Párom kiszáradásra hajlamos bőrét egyáltalán nem szárítja és nem is irritálja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Csirip74

2017. december 18.

Legutóbb ezt vettem itthonra a fiúknak. Szerintem sincs sok köze a vadszederhez és a gyömbérhez, viszont nagyon finom illatú. Az a flakon amit vettem sűrű tusfürdőt rejt, 400 ml-es, tehát jó sokáig elég lesz. Szeretik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

buzavirag

2017. december 12.

Szerintem nagyon jó illata van, viszont a párom nem szerette, ezért nem vettük újra. Szerinte "patika" illatú volt. A minősége jó, kellőképp habzott, nem szárította a bőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Zood

2017. december 12.

Mindennél jobb, már én is ezt használom olyan fini! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Mindennél jobb, már én is ezt használom olyan fini! :)

Brunooka

2017. március 9.

A barátom használja, néha én is ellopom. Finom az illata, szép a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

A barátom használja, néha én is ellopom. Finom az illata, szép a színe!

roddo

2017. március 8.

Korábban használtam, nem volt rossz, sem habzásilag, sem tisztító hatás és illat terén, de számomra valahogy nem okozott akkora katarzist. Azonban az hogy 20 véleményből 19-en is 5 csillagot adtak arra késztetnek, hogy valamikor újra kipróbáljam. Emlékeim alapján egyelőre 4 csillag, de ez még változhat :)
Update: Újra kipróbáltam, az illata továbbra is tetszik, de valahogy továbbra sem érzem, hogy ez számomra 5 csillagot ér, kicsit hígnak is érzem, lehetne picivel sűrűbb állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

CzFru

2017. január 20.

Párom használja. A világ legfinomabb "pasiillata" :D Csajok vegyétek meg a párotoknak, nem fogtok csalódni ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.